Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Здравейте, спешно за детето ми трябват ми синбеците на песните "Щурче" на Лили Иванова, "Пролет" на Петя Боюклиева, "Синева" на Васил Найденов и "Сребърни ята " на Георги Минчев! Може да имат и бек вокали, но да го няма основния глас.

 

Умолявам, който може да помогне - да го направи!

 

Благодаря Ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да помогна със "Синева".

Не каза нищо за тоналността - в коя да бъде...и дай на ЛС някаква поща да ти я пратя.

 

Едит: Понеже май доста бързаш - ето да си я изтеглиш от DOX.bg, но имай предвид, че не е в оригиналната тоналност.

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен каквото имам:

 

1. Синева (като оригинала е): https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZ8Q5F7Z8IwWrVygljXhRv8RLCO1HV15IFwy

2. Щурче (малко по-осъвременената версия): https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZSQ5F7ZNHGwc6RBPNu8YEgjQf1Gaju49IYy

3. Сребърни ята (С Пим-Пам): https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZuQ5F7Z4LI0KegbOBQBqD9Vyq76U4nYtCWy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Колега Ямаха, правилно ли разбирам, че споделяш свободно синг бек с коригирана тоналност? 
Ако е така, можеш ли да споделиш The OffSpring - The Kids Aren't Allright в B или Bb / Bon Jovi - You give love bad name в D?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С горния линк нищо не споделям - други споделят в тубата, аз само дадох линк към гугъл. :) ...но щом ти трябват в конкретни тоналности, мога и да споделя - ето ти Офспринг в си-бемол и в си, както и Бон Джоуви в ре (с беквокали е).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, много благодаря!

Намирам опция да си сваля синг бек с добро качество и с корекция на тоналността само срещу заплащане от порядъка на 4+ Евро. Затова ми стана интересно, че си склонен да споделяш свободно. Един вид задължен съм ти :)
Поздрави!
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей отново,

понеже нещата, които ми даде, са с много добро качество, мога ли да те помоля за още един синг бек :
AC DC - You shook me all night long, в оригинална тоналност?
Няма да досаждам повече. 

Аз самият свалям от youtube с разширение Instrumental, но качеството е доста ниско и за хубаво викане ми трябват поне още два см волуме над края на фейдърчето :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми трябват поне още два см волуме над края на фейдърчето :)

 

То да беше само до края на фейдърчето... :P 

Ето примерно върху тази песен сумати народ се е упражнявал кой колкото са му били възможностите - в нета циркулират 15-тина инструментала (може и да са повече, но за толкова ми стигна търпението да ги прослушам) - като започнем от напълно неизползваеми мидита, минем през сгрешени въведения, нещастни сола, беквокали хванати от улицата, кофти качество на саунда, премодулиран звук, липса на финал и какво ли още не. Така че изборът кое точно да ти дам беше доста труден, понеже нищо от това не ставаше поради някаква причина. Накрая се спрях на едно дето имаше най-малко дефекти - беше доста тихо, нямаше край, а и интрото не отговаряше по брой тактове и също беше резнато, но пък като саунд беше сравнително добре, така че реших да е това - сложих му интро и финал от оригинала, оправих ти проблема с фейдърчето и...заповядай, да си го ползваш със здраве. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте,колеги!

Търся сингбек на песента на Ваня Костова - "Нека бъда твоята есен".

Ако някой може да помогне,ще съм му благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

ЗДР,ИМАМ 7ДВД С БГ КАРАОКЕ:ВРЕМЕ ЗА РОК,ВРЕМЕ ЗА РОК 2,ПОП ФИЕСТА,ПОП ФИЕСТА 2,ВКУСЪТ НА ВРЕМЕТО,ДВЕ НЕЖНИ ДУМИ,ЖЕНА НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА.РАЗМЕНЯМ ЗА БГ КАРАОКЕ:НЕКА ДА Е ЛЯТО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.