Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Пускам този линк, защото и аз търсех тази песен и много трудно я открих.

 

НЕКА БЪДЕ СВЕТЛИНА

 

БГ КАРАОКЕ

 

Звученето е миди.Аз го търсих за децата в една детска градина, за друго не би ми свършило работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,необходими са ми следните синбеци : сляп ден-сигнал ; спасение-БТР ; Да живее рокендрола-Васко Кръпката ; queen - i want to break free ; Uriah Heep - July Morning ; Uriah Heep - Sunrise ; Styx - Boat On The River . Ако имате възможност,помогнете. Работя в училище и се старая ученици с вокални възможности да обчат и пеят качествени песни.Благодарности към всички ентусиасти !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здрасти на всички!!! Някой случайно да има инструментал на Стефан Лалчев - Не знаеш или поне да каже къде мога да го намеря? Малко ми е спешно и плс, ако някой знае да пише ЛС! Мерси предварително :]]]]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
в търсене през последната 1 година не намерих ни един синбек на Васил Найденов и Силвиа Къцарова - Моля се и Огън от любов, моля ако някой ги има да стане поне малко съпричастен :greenangel:

0884987817звънни да се разберем как да ти пратя огън от любов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, искам да помоля за инструментал на You're one in a million на Bosson, ако някой го има наличен или знае от къде да се изтегли ще му бъда благодарен, ако ме осведоми. Няма значение дали за оригинала или за микса. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте и от мен :) Включвам се по темата с предложение за помощ. Освен вокал съм и водещ на караоке шоу и разполагам с доста качествени инструментали в МР3 формат. С удоволствие бих помогнал на колега за някой конкретен случай, но моля ви не искайте от мен да ги качвам всичките в торент или нещо такова - не говоря за авторски права или нещо подобно, но все пак някои хора с това си вадят хляба а "колекцията" е събирана в продължение на години. Ето и скайп на който отговарям: karaoke_men - ако имате нещо конкретно пишете ми там, защото тук не влизам често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте,

нуждая се от инструментали на:

 

Nature Boy

Autumn Leaves

Подслон в дъжда - Васил Петров

Да започнем от начало - Орлин Горанов

Другият - Васил Петров

 

Особено важно ми е да ги имам възможно най-скоро и ще съм благодарен ако някой ми ги предостави. Благодаря предварително.

Редактирано от Adrian Apostolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте искам да помоля за една песен на Милена-истина търсила съм караоке версията но няма никъде моля пратете ми ако я имате.

Благодаря предварително :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.