Jump to content
Българският форум за музиканти

Идея за размяна на сингбеци (караокета)


Annabelle

Recommended Posts

Здрасти имам около 10GB караокета в мр3 формат но не съм им правила списък,някои са с вокали други без ако ви трябва нещо-насреща съм :thumbs_up:

 

е качи ги някъде, не бъди егоистка :)

Не съм егоистка но все не ми остава време покрай работа пътувания и участия,при малко свободно време ще се опитам да ги шерна,но засега искайте си песнички ако имам ще давам :)

случаино да имаш "Детски спомен"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

По принцип песента е безмензурна и ще е трудно да я изпееш с инструментал,но всеки акордеонист или клавирист ще ти направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да ти предложа елмаз и стъкло на БТР :)

 

Тази вече съм я направил :) може и някой инструментали на Сигнал, ако се намират :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся някой подяволите най-накрая дали има на БТР - Спасение :) търся го вече 2ра година :)

 

Имам някакво миди... Ако искаш ще ти го пооправя сега и до довечера го имаш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся някой подяволите най-накрая дали има на БТР - Спасение :) търся го вече 2ра година :)

 

Имам някакво миди... Ако искаш ще ти го пооправя сега и до довечера го имаш:)

 

Ще ти бъда благодарен :) ! Ако и ти търсиш нещо кажи може да го имам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не търся, Херо - правя си :hysterical:

 

Иначе, твоето е готово... Беше ми малко твърде сухичко и... сложих малко и от мен (толкова малко, че най-добре да го пусна в раздел "Кавъри", а още по-добре направо в "Авторска" :greenangel:) Ето го: CorvusCorax - Спасение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не търся, Херо - правя си ;)

 

Иначе, твоето е готово... Беше ми малко твърде сухичко и... сложих малко и от мен (толкова малко, че най-добре да го пусна в раздел "Кавъри", а още по-добре направо в "Авторска" :P) Ето го: CorvusCorax - Спасение

 

Страхотен си братле :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: фарли ме в тъча :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте....искам да попитам дали някои има инстументал на Петя Буюклиева-полседната спирка и жена на всички времена.....аз също имам инструментали ако на някои му трябват само да каже :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на някой да му се намира инструментал на "Не казвай любе лека нощ" ще бъда много благодарна :thumbs_up:

 

 

Дай ми поне тоналност, в която я пееш, а още по-добре, едно акапелно изпълнение, за да имам горе-долу по какво да се водя, и ще ти направя инструменталче. И без това ми е любима песен, защо да не и се помъча :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: Много ми трябват няколко песни! Ако някой може да помогне, да свирка! :)

 

Nightwish - Sleeping sun

Nightwish - Angels fall first

Helloween - A tale that wasn't right

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора търся от известно време сингбека на една песен, ама не мога да я намеря(няма ли я, аз ли съм сляпа)...

Alanis Morissette - I'ma bitch(или само "Bitch"-различно се среща).

Ако някой има да казва... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.