Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам Идея


Mityata

Recommended Posts

Събери хиляда китариста на едмо място и им гледай сеира - сблъсъкът на еготата :headbang:

не си прав

 

зависи от нивото на самовлюбието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Докато четох ми хрумна друга идея. Сходна.

Може да се предложи някакво бекингче и по него всеки да пробва да вкара малко сола, импровайз, и т.н.

В същото време останалите мембъри да гласуват и с проста схема за точкуване да се спретне нещо като класацийка/турнирче/конкурсец...

 

А може и да стане месечен (примерно) турнира. Нещо като по западните сайтове, където има guitar battles... :D

 

Нещо от сорта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре идеята не е лоша за китаристите АМА УЗВУЧАВАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕ????????????

ВИЕ ИМАТЕ ЛИ ИДЕЯ КАК СЕ УЗВУЧАВАТ ПОВЕЧЕ ОТ ДВЕ КИТАРИ?????????????~!!!~!~!~!!~!~~~~~~~~!

:cheers::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова никой нищо не прави   :bravo:

Не съвсем!!! ;)

DEATHZONE :godbless:

Аз имах предвид, че никой не ни е събрал 15те (примерно) китаристи от форума да свирим на едно място :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах предвид, че никой не ни е събрал 15те (примерно) китаристи от форума да свирим на едно място ;)

Аз за това и написах "Не съвсем!!! ;) " ;)

 

Edit: ... пък и на мен лично 15 ми се струват множко за сборен албум, да не говорим за 1 парче. А и китаристите във форума май са повече от 15. Всъщност де да знам де ... Може пък нещо неправено до сега да се случи! :think: :guitar:

Редактирано от Delian
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.