Jump to content
Българският форум за музиканти

Лими

Не на Страха

Recommended Posts

Разбирам много добре, че излишната паника и прекаленият страх не са градивни - не просто по отношение на Ковид, а и изобщо. Но начинът, по който да се обърне внимание на това, може да варира от умерен до вресливо-истеричен. Според мен твоят тон макар и някъде по средата, има лек  уклон към тенденциозното и макар това само по себе си да е в реда на нещата, страничният ефект е, че увлича чужди мнения към крайностите. Става една излишна поляризация на настроенията. Което не е много по концепцията на форума. Бих затворил темата, но нека и останалите да преценят, особено Рафо.  

• Thanks 1

То вярно, че сме в спам-раздела на форума и всеки може на воля да пише каквото се сети, но имам чувството, че такива теми малко изострят отношенията между съфорумците. В това идиотско време, когато работата намаля или изчезна напълно, когато някои дори са загубили близки хора, когато не му се вижда края кога отново ще може да правим концерти и да ходим на такива, съвсем естествено е, когато някой се изрази с "безполезните лигавчета....намордника на диктатурата... вредна и безсмислена дейност ", друг да му отговори "а каква трябваше да е полезната дейност - да махнем намордниците и при всяка среща с приятели да си пускаме и по един език, че да стигнем по-бързо груповия имунитет на Мангъров?". ;)

Всички сме изнервени поради трудностите на ежедневието и не мисля, че такива теми помагат с нещо, освен хората да повтарят личното си убеждение, а май вече си разбрахме убежденията и започваме да се повтаряме. ;)

• Like 2
  • Sad 1

Моят извод е, че на някои хора, наморниците им отиват на ментално ниво и нямам нищо против да си ги носят.

А починалите, да почиват в мир, но нека да се знае и за тези, които биват убивани с ваксини.

Потърсете  видео с д-р Върнън Колман. (изписван и като Вернон)

• Like 1

^ Да започнем от основите: лъжат ни, че земята е кръгла!

• Like 2
  • Haha 2

^ Не, основта е: Лъжат ни! 🤣

Затварям!

• Like 4
  • Thanks 1

Поздрав за всички конспиратори! :)

Това ми е едно от любимите парчета на DT, но не заради текста :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.