Jump to content
Българският форум за музиканти

Тони - Както Преди


BlueZone

Recommended Posts

noti4ka - тука от 2-3 дни само суперлативи пишеш за мен, та чак ми стана неудобно...

 

Я най-добре си кажи какво пиеш :wacko:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Нямам представа кой е композиторът на това парче, но самото парче е изключително добро, даже невероятно.

Изпълнителката на оригинала Тони нямам представа коя е. Мисля, че не пее зле, но ако го изпее точния човек

с точния глас и усещане, ще стане едно от най-добрите български парчета в пост-комунистическата ни родина!

 

Ако самата Тони е измислила това парче, мога само да я поздравя. Защото гениалните прозрения заслужават поздравления!

Последното изречение неволно се получи в рима...

 

Боби, пускай и авторски, там силата ти е още по-ушечуйна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автора на парчето не помня как се казваше...ако не се лъжа беше Васил Някойси...не че това е полезна информация.

Помня само, че участвахме заедно на кОнкурса на Слави Трифонов за композитори. Който не го мързи, може да се поразтърси из VBox7 или YouTube - би трябвало да го има.

 

Акордите на парчето са:

 

Куплет: Gm | Dm | Gm | Dm

Бридж: Cm | Eb | Gm | F

Тема: Gm | Eb | Gm | Cm

Припев: Eb | Gm | Dm | F

 

 

Авторските малко са в застой за момента. Просто ми е толкоз препълнена главата с тъпотии, че нищо изобщо не ми остава нито време, нито акъл да измисля нещо за себе си.

 

Coming soon...

 

 

П.П. Нотичке, що не вземеш да го изпееш тва парче все пак? ;)

Редактирано от Chrysalid
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акордите на парчето са:

 

Куплет: Gm | Dm | Gm | Dm

Бридж: Cm | Eb | Gm | F

Тема: Gm | Eb | Gm | Cm

Припев: Eb | Gm | Dm | F

Благодаря ти много! ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам...чудех се дали да не го туширам малко райда, ама в крайна сметка ме кефи именно това :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Сайта, на който беше качено отдавна е гръмнал. Мога да го пратя по мейл, с уговорката, че няма да се разпространява, тъй като веднъж вече го чух този ми аранжимент в Music Idol, без никой да ме е питал за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.