Jump to content
Българският форум за музиканти

Чудя се


Hatered

Recommended Posts

Чудя се, при положение че трябва да се пее през ден за да има развитие, къде пеете? Аз живея в блок и ако почна през ден да пея по 40 минути, още на другия ден съседите ще ме заколят. Едва ли през ден ходите на уроци, тъй като си е скъпо. И ева ли живеете във студио :yes: . Хелп дайте идеи къде да ходя кат ми се пее :D;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми не значи и мрънкане под носа. За мен също е проблем щот и аз живея в панелка, но по принцип си акомпанирам с кухарката и това донякъде приглушава пеенето ми, пък и е по-поносимо за съседите хе хе хе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми не знам! Аз си викам вкъщи поне два пъти седмично. Междо другото ако имаш кола много помага. Затваряш прозорците, набичваш музиката и пей сърце. По светофарите ще те гледат малко странно ама се свиква. Те хората секви са виждали по улиците. Ако някой има други предложения да спродели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвет не можем да ти дадем, защото не познаваме съседите ти :) Това, което аз мога да ти предложа е да отиваш в репетиционна, което ще ти излиза по-евтино от урок при вокален педагог :thumbs_up: В репетиционната можеш да крещиш на воля, нали за това си плащаш :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай се да пееш вкъщи от без часовете от 2 до 4 следобяд

и от 21.30 май беше по правилник.

 

Или си избери някакви постояни часове, с които съседите да свикнат.

 

Ако не желаят въпреки преговорите"- представи си ги че са публика, която не те харесва. Настройвай се всеки ден че винаги ще срещаш хора, които няма да харесват нито теб, нито как пееш.

Нещо като бойно кръщение. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя и къде е таз репетиционна :)

Сериозно сега, та къде има репетиционни зали, някоя в района на Бъкстон има ли?

 

сещам се за 2 - едната е "президент студио" - намира се на спирка охрид на 5етицата, а другата е в мазето на културния дом Красно село. и 2-те са ти на 4 спирки с трамвая.

 

Успех!

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Опитай в някое близко читалище - може да ти измислят някакво помещение.

Между другото има читалище на 2 мин от нас, ще видя какво мога да направя.

 

ПС: Сега заминавам за село и ще си пея в гората на воля ! :punk_guitar:

Редактирано от Hatered
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и в къщи да попееш!Не винаги кумшиите реагират негативно! :metalist:

Ако почнат да протестират,пробвай да се уговориш с тях за удобните часове.Може и да стане! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.