Jump to content
Българският форум за музиканти

Доста слаб кавър на "Графа" заформих


yakiya

Recommended Posts

Като изключиме микрофонията бих казал , че е станало добре . То нали за това е кавър за да е различно от оригинала. Личи си че е записвано на "живо ". Ако му седнеш една седмица да си поиграеш с разни програмки ще стане супер . Кефи ме гласа на вокала . :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вокала е много тих

и тоя ривърб е много силен

и барабаните са много еднообразни и тихи

само май китарата е ок донякъде

 

а що кавър на графа ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключиме микрофонията бих казал , че е станало добре . То нали за това е кавър за да е различно от оригинала. Личи си че е записвано на "живо ". Ако му седнеш една седмица да си поиграеш с разни програмки ще стане супер . Кефи ме гласа на вокала . :hysterical:

Ако говориш за тембъра на вокала...хубаво, въпрос на вкус. Ама ако говориш за пеенето...да ме извинява изпълняващия, ама бая уроци от вокален педагог му трябват, за да прозвучи що годе сносно....щото не е работата само да се движиш около тоновете, за да се каже че си певец.

А и в този вид (вече смесено), с каквито и "програмки" да си играеш, ако щеш и цяла година...няма да направиш нищо съществено. :)

За самия запис не ща да говоря - толкова може....така го е записал. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за откровените отговори и мнения.Напълно съм съгласен с всички.Проблема е че освен дет и траш метъл,рядко ми харесва друг стил,камо ли па българско парче.А това е доста стойностно....според мен.Искаше ми се аз да го бях измислил,та за това реших да се пробвам било то и неуспешно.Вече ще правя кавъри само на тежки групи.Поне ми се отдава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте хилете се ако искате но винаги ми е било КРАЙНО НЕВЕРОЯТНО любопитно да слушам неща правени от музиканти от противоположния полюс от тоя на парчето.Както и коментари на такива които са страшно далеч от стила който коментират.Определено ше се огранича до първото изречение днес :D:)

нямам честа да познавам парчето лично :), но щом е трошнало якото сърце явно е силно.

-------------------------

 

то не че не тти се отдава да правиш леки парчета,ами просто по каноните на коравите няма как да стане микса ефектен(мисля),тури му корава частица(като вокалите от хавестър-а в оная тема)и ше ми стане още по интересно да го чуя пак. :angry: (в СЛучай че мнения и препоръки събираш де)

ти ли си го изпял,бай дъуей?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Имах неблагоразумието да се мъча де пея.Направих го щото само инструментал е скучно.Не се вживявам в ролята на велик музикант.Аз съм си прост свирач.А и нали е безплатно.....излагането де.Ако нема такива като мене ,нема да има и велики писачи по форумите. :yes:

Успехи на всички! Трее да се твори!

Редактирано от yakiya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключиме микрофонията бих казал , че е станало добре . То нали за това е кавър за да е различно от оригинала. Личи си че е записвано на "живо ". Ако му седнеш една седмица да си поиграеш с разни програмки ще стане супер . Кефи ме гласа на вокала . B)

Ако говориш за тембъра на вокала...хубаво, въпрос на вкус. Ама ако говориш за пеенето...да ме извинява изпълняващия, ама бая уроци от вокален педагог му трябват, за да прозвучи що годе сносно....щото не е работата само да се движиш около тоновете, за да се каже че си певец.

А и в този вид (вече смесено), с каквито и "програмки" да си играеш, ако щеш и цяла година...няма да направиш нищо съществено. -_-

За самия запис не ща да говоря - толкова може....така го е записал. <_<

По принцип си прав , опитвах се да похваля все пак старанието на колегата , не трябва да бъдеме крайно настроени , опитал че човека , толкова могъл , вярно не е станало както трябва , но предполагам , че не го е репетирал и два месеца преди да го запише . Страшно се радвам на хора , които се опитват да пеят , защото някой ден най-вероятно и ще успеят. Ако го изпея аз тогава просто няма какво да напишете , тъй като ще сте онемели и ще ви трябват години лечение за ужаса който ще ви сполети . :hysterical: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

мфг защо изобщо си го записал, фалшиво е , гадно е, песента е гадна, и го пускаш като тема тук за да ти кажем че е гадно? ;) еми зле си е, а още по зле е маниерът да презентираш нещо с уговорката че е скапано...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.