Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Искам и аз да дам своя плюс тука за всички български колеги музиканти и клавиристи.Ще споделя едно място от където можете да сваляте имформация за почти всички корг па.Имформацията е ориентирана за свирене на българска музика и съм сигурен че много народ не знаят за това място и ,че много  колеги дори и по-напредналите ще бъдат изненадани със по нещо което да си харесат.

 

Korg pa bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Допълвам към предния ми пост за конвертираните стилове - същото важи и за ПА3х Музикант /направени за ПА2х Про и ПА 800/ :yes::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Търся MIDI файл на драгиева чешма. Целта ми е да се обучавам да свиря песента със Synthesia. Ще съм благодарен ако някой ми каже от къде да я изтегля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Търся MIDI файл на драгиева чешма. Целта ми е да се обучавам да свиря песента със Synthesia. Ще съм благодарен ако някой ми каже от къде да я изтегля.

http://dox.bg/files/dw?a=99161ea581

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Здравейте търся някой друг сет за  корг па 900 изпращам моите които ги имам от гемма мюзик 

За БГ сетове ли става дума? Имам доста но са за PA2x Pro, мога да ти пратя да пробваш! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте. Моля отговорете ми на въпроса: Какво е това "Сет". Настройка на клавира ли е? Със ем 2000 съм. Долу-горе схващам нещата, ама чета тука-сетове, сетове... Какво е туй нещо? Мидита, стилове - ясно, ама сетове...не се сещам :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Моля отговорете ми на въпроса: Какво е това "Сет". Настройка на клавира ли е? Със ем 2000 съм. Долу-горе схващам нещата, ама чета тука-сетове, сетове... Какво е туй нещо? Мидита, стилове - ясно, ама сетове...не се сещам :-)

Сет е цялата информация за клавирите на Korg при тебе се нарича Performance

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е....Не го разбрах.Това настройка на свирката ли е, или напълно нови инструменти,ефекти и т.н.? Какво значи ,,да си направиш сет,,? Да настроиш свирката за дадено миди, стил и т.н...Или да вкараш нови тонове/ инструменти/ бленди......? Аз го разбирам така общо взето:

Настройка на темпо, uper1,uper2,acompaniment, реверб,хорс, - демек звученето на свирката за даден стил или миди! Или съм в грешка?!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сет това е една папка която съдържа 4 други GLOBAL, PERFORM, PROGRAM/при ПА 50,60,80/ или SOUND/при другите модели/, STYLE! В GLOBAL са Настройките който са направени за целия сет, в PERFORM са перформансите които този, който е правил сета е запаметил в съответните банки, в PROGRAM или SOUND са звуците който се направени, в STYLE са стиловете които също са направени! Това се отнася за моделите на KORG, при ROLAND не мога да кажа как е, колегата tony78 е написал Performance може би той или някой друг ще даде разяснение! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.