Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

здравейте ,

аз съм любител клавирист и наскоро си купих yamaha psr 730  и тук виждайки малко повече опции реших да качвам ритми (най-вече народни сръбски и каквото даде нета) обаче не намирам конвертирани в мид файл предполагам това е единственото  разширение за файлове за тези машини.Видях в по-горни постове програмата за конвертиране но ще съм благодарен и на малко повече информаци

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Искам също да попитам всички ритми които видях в линка на колегата от предишен пост са  sty  формат ,та мисълта ми е аз ли съм екстремно неграмотен и не мога да си ги пусна като инфо от дискетата самата дискета ли ми е проблемна или машината произвежда само  mid  и  usr  файлове .Също така ме интересува когато се слага инфо на дискетата трябва ли да е в папка за да може да се възпроизвежда отделно инструмент  ритъм или инструментал. Мерси предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)
На 16.01.2020 г. at 16:23, Krasimir написа:

Здравейте! Преди около15г.се занимавах със музика,предимно сватби, ресторанти.Запазих си синтезатора Yamana psr630 ,но незнайно как съм загубил дискетите с неравноделни те тактове.Ако някой разполага все още с такива ще съм му благодарен да ми изпрати.Срещу заплащане разбира се.

https://drive.google.com/open?id=1an4gPOk30d6G6idj2-h_XnFIms9ReCDP

тук има стилове за yamaha и korg и мидита

Редактирано от novakov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Отговорено (Редактирано)

От 6 месеца свиря на Casio ctk-3500 и песните които искам да запиша не звучат както трябва запиват или спират или понякога не иска даже да се прехвърли песента в синтезатора.Някой може ли да ми помогне? 

Редактирано от Chanko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Здравейте ако някой може да ми помогне и има сетове или отделни песни на. Наско Ментата. В замяна мога да пратя много хубаво сръбски и ориенталски сетове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Здравейте колеги!От скоро ползвам Korg Pa600.Оказа се че клавира ми е с по-стара версия на софтуера.Днес си записах сета на usb.Изтеглих новия софтуер от сайта на Korg...преинсталирах клавира.Всичко ок,но като тръгнах да зареждам сета ми изписа грешка...не можа да го качи целия и клавира заби. Предполагам че сета е заразен с вирус.Та сега съм без сет.Много ще съм благодарен ако някой от вас ми прати що годе читав сет за Pa600 Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте. Търся информация за Роланд Ем2000. Кръчмар ски стилове. Хора ръченици кючеци и.т.н.Мисля че чете от G серията, май и от VA. Ще съм благодарен ако някой помогне. В замяна бих предложил стилове за Роланд Е66 ама едва ли някой ще търси нещо за толкова стар клавир. 

Редактирано от stanislaf1981
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
На 13.11.2021 г. at 15:10, Lorimar написа:

Тези клавири са доста стари от 90-те год. по-добре си вземи нещо ново! 

Long time ago :) , ти сменили вече отдсавна 2-ката с 3-ка :) 

Повече от Година не сме се чували, предполагам че отдавна си сменил бабата с по-лада булка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Apple&amp;VSTI написа:

.. предполагам че отдавна си сменил бабата с по-лада булка :)

Ти недей така...знаеш ли какви харни баби има? :P

Аз понеже имам навика по някой път да си колекционирам разни баби (знам ли, може и да съм някакъв неосъзнат геронтофил:greenball:), наскоро си попълних колекцията с още една баба - PSR-2500 (с емулатор). Много харна свирка, предвид годината на производство - съвсем нелош саунд, разни глезотийки, че чак и вокален процесор. И други редки музейни експонати в напълно работещо състояние все още си пазя от някаква носталгия - Z1000, SQ16, SY85....не че нямам и нови модели от рода на PA700 и подобни, но си имам тръпка към старите неща. ЕГН-то ми си казва думата явно... ;)

 

П.П. Извинявам се за офтопика. :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, yamaha написа:

Ти недей така...знаеш ли какви харни баби има? :P

Аз понеже имам навика по някой път да си колекционирам разни баби (знам ли, може и да съм някакъв неосъзнат геронтофил:greenball:), наскоро си попълних колекцията с още една баба - PSR-2500 (с емулатор). Много харна свирка, предвид годината на производство - съвсем нелош саунд, разни глезотийки, че чак и вокален процесор. И други редки музейни експонати в напълно работещо състояние все още си пазя от някаква носталгия - Z1000, SQ16, SY85....не че нямам и нови модели от рода на PA700 и подобни, но си имам тръпка към старите неща. ЕГН-то ми си казва думата явно... ;)

 

П.П. Извинявам се за офтопика. :pray:

Явно е от ЕГН-то, да :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.