Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здравейте имам ROLAND EXR 5S инсталирах си style work xt 3,76 versiq имам и сетове от корг pa 80  конвертирах ги на програмата и станаха STL формат но Роланда не иска да ги чете помагайте какво да направя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте имам ROLAND EXR 5S инсталирах си style work xt 3,76 versiq имам и сетове от корг pa 80  конвертирах ги на програмата и станаха STL формат но Роланда не иска да ги чете помагайте какво да направя.

http://dox.bg/files/dw?a=6d68738a65  в ДОКС на АБВ сложих един произволно избран сет, заедно с конвертираните за ROLAND EXR серията, както  е в EMC Style Works.

Виж дали ги чете.

Традиционно EMC Style Works трябва да се опознае и да се спазва определена последователност иначе нищо не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте Колеги... Имам огромно количество качествено изработени миди файлове обаче само сърбски...... Ако на хякой му трябва нещо да свирка..... Аз пак търся български миди файлове Има ли някой миди за песен Остаряваме бавно????

Имам доста БГ МИДИ файлове, какво искаш да ти пратя?  :yes:  :)

 

Интересува ме, да ли имаш миди файлове на Обратен ефект и ако имаш, дали би ми изпратил , а пък аз съответно мога да помогна с други неща.  evgeni_72@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

В момента съм в Англия,мой приятел ще си взима Техникс kn 1500.Молбата ми е,ако някой е имал среща с този клавир,да ми каже дали могат да се правят ритми и бленди на него и да се използва за бг народна музика?

благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога да получа нещо ново и качествено или старо и добро от големите български клавиристи,ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН!!!Свира българска народна музика,също чалга,циганско,кучек,македонско,тракийско,станджанско,сръбско,турско И ВСИЧКО КОЕТО МИ ХАРЕСА КАТО МЕЛОДИЯ!

Знам ,че е нагло да искаш да получиш нещо за което са се давали пари на готово,подредено и изпипано но пък нищо не пречи да поиска човек нали?Да си поискаш не е  грях!Клавира е па 4 х.Има едни турски сетове от по 200-500 евра и много ще съм благодарен ако някой колега ми даде едно рамо със някой семпъл от тези сетове.Кемпите,кавалите,обоите, абе вярвам ,че ме разбирате какво искам.Може да ме потърсите на скайп или фейс.Достатъчно е да надзърнете във профила ми тук.Или като напишете Асан  Онбаши във гугъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги!

Трябват ми ритми за Роланд G600-800 за Корг от серията is.Много ще съм благодарен,ако някой има инфо за тези клавири,и ми го прати.Мейла ми е:georgi7804@abv.bg

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам възможно ли е сетове, стилове, бленди и т,н от " джем " да се преработят по някакъв начин за Korg Pa600 или Pa800 ? И с какво ?  :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Трябват ми ритми за Роланд G600-800 за Корг от серията is.Много ще съм благодарен,ако някой има инфо за тези клавири,и ми го прати.Мейла ми е:georgi7804@abv.bg

Благодаря предварително

Имам доста за Роланд пиши ми по скайпа да ти пратя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам възможно ли е сетове, стилове, бленди и т,н от " джем " да се преработят по някакъв начин за Korg Pa600 или Pa800 ? И с какво ?  :rolleyes:

Мисля че е възможно за стиловете, но за блендите мисля че не може. Защо ти е да ги конвертираш при условие че има толкова много инфо за Korg.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леля ми е певица и каза че на времето работела с един клавирист и от там останали били много хубави и иска ако има някакъв начин да се конвентират.

 

И още един въпрос може ли на Pa600 да се записва в mp3 формат докато свиря ? Не познавам друг човек с Pa600 за да питам него. Питах други хора те ми казват със задържане на shift + record но не става виждал съм как става на pa800, pa900, pa3x но специално на моя не става. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПА 600 НЯМА тази функция да записва в mp3 формат! Просто не са му сложили MP3 Board! За ПА 800 да, но при условие че има инсталиран MP3 Board (EXBP-Dual MP3) това се купува

 

допълнително! При модела ELITE клавира е фабрично с MP3 Board и HDD!  :)  ;)  :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.