Jump to content
Българският форум за музиканти

<!> Стилове, ритми, аранжименти, бленди, MIDI и т.н. - Търсене/Предлагане


Recommended Posts

Здравейте. от няколко седмици имам Korg Pa600,и искам да попитам дали ниякой  има ниякакав  сет за па600.Ако ниякой има аз имам много сетове за Pa800,Pa2x,pa1x,pa50,80,60. :rolleyes:

Здравей пиши ми на скупе аз имам за Ра600  търса сетове за ра1 и ра800 ;) skype: Iliqn_967 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 724
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте и от мен,хубава тема,но нека и аз да предложа нещо :) Имам доста нова(бих казал..) информация за за Корг Па800,но ми омръзна само едно и също и искам да разнообразя със също така актуална информация за същият модел Корг. Разменям инфо-то само за актуален сет(кючеци,хора,деветки...) ето и малко демо http://vbox7.com/play:339ed39e98   :)

Mного ще съм ти благодарен ако ми пратиш малко информация по скупе .. :) Skype : iliqn_967

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ ДАЙТЕ ВАРИАНТ ЗА  КОНВЕРТИРАНЕ НА СЕТОВЕ ОТ  КОРГ ПА800  НА ПА600 . НИКЪДЕ НЯМА СЕТОВЕ ЗА ПА600  САМО СЕ ЯДОСВАМЕ А ЕДИН  КОЛЕГА ИСКА ПЪК 500 ЛЕВА ЗА СЕТА.....УЖАС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ ДАЙТЕ ВАРИАНТ ЗА  КОНВЕРТИРАНЕ НА СЕТОВЕ ОТ  КОРГ ПА800  НА ПА600 . НИКЪДЕ НЯМА СЕТОВЕ ЗА ПА600  САМО СЕ ЯДОСВАМЕ А ЕДИН  КОЛЕГА ИСКА ПЪК 500 ЛЕВА ЗА СЕТА.....УЖАС

 

Аз съм вкарвал сетове от PA800 на PA600 и всичко си тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен с тони .Само да отбележа че па  600 няма гласов процесор което ще рече трябва да изтрием фаиловете от сета  на па 800 в папкаката GLOBAL / VPPRESET.VOC   :singer: Този  фаил е за пресетите на вокалиста които всички знаем  при  па 600 липсва.

 

 Благодаря!

 

 

eGdsaTh5MTI=_o_chaabi-rai-korg-pa800.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ако има някой въпроси към PA 500 или иска някой сет- ceci_klavir ми е скайпът, до колкото мога ще помогна.

Редактирано от Steppenwolf
Прочети правилата на форума, кирилицата е задължителна, следва триене!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, има но работи при конверт на не повече от  един трак а не на цял оркестър.Програмата  конвертира примерно соло но да е чисто без барабани и други защото нали знаете че няма бленда която  свири  хем акордеон ,хем сакс,хем бас хем и барабани.Няма как да се изсвири цяла песен от  някои оркестър само на една  бленда.Ако търсиш такава програма за да конвертираш  мп 3 вав миди  и после на  клавира да  пускаш  няма да стане.Но ако  искаш да конвертнеш някои вокал или соло мп 3 трак във миди има доста такива програми,една от тях е  примерно  TS-AudioToMIDI   :virtuoz:  :jazzband:

 АЙДЕ ВСИЧКО ХУБАВО ОТ МЕНЕ

 

photo.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Здравейте, от днес си имам KAWAI K1 ii - подарък :-)   ще съм благодарен, ако някой печен клавирист от близкото минало е наясно с нея ...... не ми харесват заложените бленди / вероятно са пипани /.......и ми трабва малко помощ в тази насока. Предварително благодаря !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,може ли някой да ми изпрати едини хубави  хора и кючеци със хубави инструменти(звуци) за ROLAND.G800.Благодаря ви още от сега.Мейла ми е:kaniukanef@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели предстои ми да си купувам нов клавир ориентирах се към Корг ПА 900 но незнам дали ще ми върши работа, аз съм сватбарски музикант и незнам дали ще издаржа на напрежението. Предишната ми свирка беше ПА 800 някои да ми помогне ако има информация за този клавир.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,нов съм в форума,ще бъда благодарен,ако някой има стилове,ритми и бленди от кръчмарски репертоар

става дума за корг па 50сд mariokazandjiev@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.