Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
VennieAlr

Китарист търси група

Recommended Posts

Китарист съм от 11 години (на 17 съм lol :D, оборудван съм и търся heavy/metalcore група в София.

Нещо от сорта на killswitch, BFMV, Trivium 

Ето и един от кавърите ми като портфолио :Д 

• Like 3

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By soulless
      Здравейте, група Polygon от Пловдив си търси китарист! Силът е Death Metal a групата е активна и с богат репертоар от собствени парчета. Имаме издаден един албум и предстои запис на втори. За повече информация на телефон 0889 708 009 или на ЛС.

• By UDOO
      Търсят се Барабанист, Соло китарист и басист за мелодична рок-метъл банда в София. Тези които свирят едновременно на трите инструмента са с предимство :). За повече инфо ме търсете във Фейса  Milen Filipov  със сива китара на профилната.
    • By Anomis
      Здравейте! Имам огромното желание да споделя любовта си към английската гръндж/пънк/поп банда Wolf Alice с млади, артистични и смели хора! Разполагаме с вокал, 1 китара, бас и барабанист. Нужна ни е още една китара. В групата сме се събрали само млади хора, затова очакваме човек под 27г.
      Можете директно да се свържете с мен тук: https://www.facebook.com/an0mi

• By mitrack
      Здравейте, търсим китарист или китаристка за авторски проект. Към момента сме бас, барабани, клавири, китара/пиано/ перкусии/ вокал. Материалът е готов за репетиции. Свири се само наша авторска музика. Период за ангажимент - до началото на лятото - ако имате ангажименти за сезона и те са по-добри от нашите условия :) Цел - сериозни репетиции в професионална репетиционна във Варна за около 2 до 3 месеца и поне около 3-4 месеца седмично по 1 платен концерт между 40 и 90 мин. Можем да поемем ангажимент към инструменталисти от Добрич, Шумен или разумно разстояние от Варна. Възраст - бъдещето е на младите, но при наличие на сериозни възможности нямаме против и повече цифри в ЕГН-то. Възможност за бек-вокал е предимство.  Стил - мелодичен рок. Текстовете са на български и английски езици. Осигурена логистика и условия за работа. Ако има непълнолетни желаещи - задължителен предварителен разговор с родител. Повече на newband@abv.bg  -  Митко
    • By LP1
      Здравейте,
      ТЪРСИМ ХОРА ХАРЕСВАЩИ МОДЕРНА РОК МУЗИКА, ЗА СЪЗДАВАНЕ НА НОВА РОК ГРУПА. АКО ИСКАТЕ ДА СВИРИТЕ В ГРУПА С ДРУГИ МОТИВИРАНИ СЪМИШЛЕНИЦИ, ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА МУЗИКА И КАВЪРИ, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ … СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.

Разполагаме със студио за репетиции, инстументи и т.н. в гр.Харманли, но разбира се това не пречи да работим с хора от региона, Хасково, Димитровград, Свиленград, Любимец, Симеоновград и т.н. които да отделят поне няколко часа седмично за репетиции.
      ТЕЛ: 0988/87 07 57

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.