Jump to content
Българският форум за музиканти

Bg Radio - Бегай Радио или Би Гей Радио


Recommended Posts

Незнам какъв ви е опита с представянето на нови авторски парчета по радиата, но моя лично е страшно горчив. Повечето си просят хонорарчето или искат да ти таксуват излъчването на въпросното парче като рекламно време. От радио Експрес например ми казват "парчето ви е страхотно, много ни харесва, на европейско ниво е, но няма да можем да го пуснем защото плейлистата ни е претрупана" ?#%^@$%&^$@? :P:(

От БГ Радио са хората, искащи материал, но не музикален, а валутен - това е моето мнение, потвърдено от моите си проучвания.

По-съгласен отдавна не съм бил. С мойта банда имаме малко опит с БГ Радио, резултата... "много гот, ще ти звънна до 2-3 дни". Това ми го каза Ана Мария Тонкова преди.... половин година... още чакам обаждането. И това при положение, че парчето е правено специално за радио (чак ме е срам колко комерсиално стана) :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

абе не ми се говори.по-добре да не говориш за нещо,щото така малко или много му правиш реклама (нели се сещате че и лошата реклама пак е реклама)направо трийте темата <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какъв ви е опита с представянето на нови авторски парчета по радиата, но моя лично е страшно горчив. Повечето си просят хонорарчето или искат да ти таксуват излъчването на въпросното парче като рекламно време. От радио Експрес например ми казват "парчето ви е страхотно, много ни харесва, на европейско ниво е, но няма да можем да го пуснем защото плейлистата ни е претрупана" ?#%^@$%&^$@? ;)  :)

От БГ Радио са хората, искащи материал, но не музикален, а валутен - това е моето мнение, потвърдено от моите си проучвания.

По-съгласен отдавна не съм бил. С мойта банда имаме малко опит с БГ Радио, резултата... "много гот, ще ти звънна до 2-3 дни". Това ми го каза Ана Мария Тонкова преди.... половин година... още чакам обаждането.

Тая същата Баба през 2001 чу "Leave me now" на тогавашния ми проект A Prose, каза "Много хубава песен, но я изпейте на Български" !??? :D :think: ;)

 

ПРОСТОТИЯТА ИМ ГРАНИЦИ НЯМА !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе кво се занимавате с тия л**на, бре :dance:

радиа - бол.

 

:exclaim: Те ви едно нетско:

RADIO

 

Ама дЖазец пущат най - различен, да се не нахендри някой хард метал само.

 

:think: бтв Ако някой знае такива подобни, да сподели !

 

:evil: А тез бабие от "бегерадьо" хич ги и не споменавайте. Плюйте им отгоре.

Ега се задавят.

 

:evil:

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, радио Тангра, ама отпреди 10 лазарника; кеф - Ток Рок Абразив с Тони Георгиев и Пепи Бакрачев; някой да им знае дирите?... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Мда, радио Тангра, ама отпреди 10 лазарника; кеф - Ток Рок Абразив с Тони Георгиев и Пепи Бакрачев; някой да им знае дирите?... :think:

бе6е яко предаване

Митко Фьнка имa6е дори още по добре

рьсьще непрекьсното разни бисери и ма4овизми

 

писнами от тая еманципация - а какво всьщност е тя - борба за надмощие на еманци ПАТКИ с епилатори с рька над тая 4аст от хората имаща предимството да пикаят ПРАВИ

хомо Еректус - не 4е им е непрекьснато еректирал

а - 4е са маймуни дато ходят прави

извода е лесен- мьжете с в по напреднал еволю'ционен стадий

е сега си пускам CARNIVORE пар4ето MALE SUPERMACY :happy:

:(

 

сега слушайте в сряда - по ретро радио от 21 4аса

мисля 4е в сьбота по дарик - зла ве4ер а по хоризот за арт и прогресив метьл

в патьк - томата

в неделя -зоната за рок и джаз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или по-скоро слушайте си нормална музика, без да се затормозявате с некомпетентните коментари на самозвани радиоводещи/журналисти, до един неуспяли музиканти. Цял интернет има пред вас, ако не щете да си купувате музика, сваляйте каквото искате и си го слушайте. Няма смисъл да се прави евала на малоумните изказвания на всичките наши така наречени радио звезди (няма да цитирам имена, но от достатъчно години имам близки наблюдения и знам какво говоря).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега слушайте в сряда - по ретро радио от 21 4аса

мисля 4е в сьбота по дарик - зла ве4ер а по хоризот за арт и прогресив метьл

в патьк - томата

в неделя -зоната за рок и джаз

 

 

Зла вечер е по радио НЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

(Ехх, Тангра .. :) Дъ Уан енд Онли .. :( Още цитирам Васил Върбанов - "Колената ми омекват от самовъзхита...." :) )

Мда, Зла вечер :lol:

Има нещо по някое време и по Алма Матер .. май :) Но не се хваща добре :virtuoz:

Jazz не е лошо .. иначе слушам само Нова - никакви водещи, почти без реклами, някакви гениални миксове се случват отвреме навреме .. Не че разбирам нещо ;) ама .. интуитивно ;)

А "БГ р-о" - не знам, всеки път се вбесявам от водещите и го махам :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или по-скоро слушайте си нормална музика, без да се затормозявате с некомпетентните коментари на самозвани радиоводещи/журналисти, до един неуспяли музиканти. Цял интернет има пред вас, ако не щете да си купувате музика, сваляйте каквото искате и си го слушайте. Няма смисъл да се прави евала на малоумните изказвания на всичките наши така наречени радио звезди (няма да цитирам имена, но от достатъчно години имам близки наблюдения и знам какво говоря).

Ех братле помниме те и тебе в ефира на Тангра ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.