Jump to content
Българският форум за музиканти

Re-amping на китара


Recommended Posts

Здравейте тон маниаци ?

Позволявам си да използвам форума за самореклама, но ако сметнете че този пост не е за тук, може да го преместите или изтриете.

Тъй като имам голяма колекция от всичко необходимо за постигане на качествен китатен звук, реших да се занимавам и с ре-ампинг на китарни тракове. 

За тези които не знаят какво е реампинг-ще обясня процеса набързо:

Искате китарата ви да звучи с определн звук който не може да постигнете защото нямате точната апаратура а ако изобщо я намерите трябва да платите рента както и студийно време за запис...това ще ви струва доста пари и време! Често бутикови апаратури не се отдават под наем по обясними причини...

Всичко от което се нуждаете е китарата ви да е записана през DI box или някой китарен plug-in, например: Aplitube, Guitar Rig, Bias Amp...

Изпращате ми финалния вариант на вече записания китарен трак(ове)-чист китарен звук без никакви ефекти или амп симулации. За предпочитане в  .WAV 24/48 формат но може и във всякакви други формати. Аз го прекарвам през предварително уточнени (физически) амп, кабинет, микрофон, а защо не и с някой добавен boost, overdrive или друг китарен ефект, които може да си изберете от колекцията ми (вижте пълен списък с какво разолагам в секция GEAR в сайта ми на адрес:https://pepislang.wixsite.com/peterglavanov/gear

След като предварително сме уточнили точно какъв звук търсите, ви изпращам кратко 15-30 секундно MP3 демо от вашия запис прекаран през мойте апаратури. Ако ви хареса продължавам с реампинга на целия трак(ове).

На края получавате професионално записан(и) .WAV трак(ове) 24bit 48khz или в какъвто формат предпочитате. Също така по предварителна уговорка, процеса може да бъде заснет с GOPRO

Ако имате интерес разгледайте линка долу. Там има пълна информация за всичко както и кратък аудио семпъл на реампване.

Всичко е на английски но ако имате някакви въпроси, с радост ще ви отговора на лични.

Поздрави.:punk_guitar:

Пепи Главанов

https://www.fiverr.com/share/WerRxR

BB9D1DA0-96AA-4844-99FB-36C913373B5C.jpeg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.