Jump to content
Българският форум за музиканти

Александър се върна отново


Recommended Posts

Здравейте,

какъв некултурен човек се оказа че бил - мотам се от десетилетия в тоя форум и да не съм се представил до сега тука. Е, с някои от вас се познаваме лично де, но това не е извинение разбира се ;) 

Казвам се Александър и след малка пауза от 10-12 години лека полека се връщам към БГ музиката. Преместих се да живея в Мюнхен и позагубих фокус и поглед в/у музикалният живот в България. За сметка на това си намерих нов банда тука, свириме само кавъри - лесно, вкусно, без дълъг творчески процес, кеф има достатъчно. Имаме концерти 2-3х в годината защото без концери музиканта е като готвач които готви само за себе си. 

Свиря на бас от тинейджър и музиката през целият ми живот е оказвал положително влияние върху хаотичната ми натура като човек. Вече съм на 45г. Старая се двама подрастващи тинеджъра да образовам малко от малко музикално. Свирят на пиано, сами си го избраха ;)

Храча ниски тонове с много голям кеф. В старата ми банда от София Offroad има раздвижване. Там останаха доста на брой готови авторски песни по трасето които според мен си заслужава да видат/чуят бял свят. Решили сме да ги запишем ... поне такива са ни плановете и мотивацята в момента. За целта в момента отремонтирам едно доста прятно помещение в първата шоколадова фабрика на баканите - локейшъна мноо ме кефи. Правим студио/репетиционна, вече сме запретнали ръкавите. Живот и здраве догодина може да се чуе нещо ново от нас. 

Наздраве!
Александър

105478003_2346132432347244_5957480066138888520_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Здр Рафо,

радвам че неуморимо толкова години вече подържаш инацитивата тука!

иначе аз съм повече по света и по-малко у нас ;) 

Живот и здраве ще се мернем някой хубав ден на по бира и още нещо ... 

Редактирано от vhcs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.