Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer DD400 различен тон?


iradev

Recommended Posts

Взех си преди време въпросният дигитален дилей и ми прави впечатление, че има разлика в тона между входния и изходния сигнал, все едно минава през някакъв филтър или EQ. Пробвал съм го директно във входа на ампа, както и в send/return веригата. Някой запознат ли е от какво може да е или просто си е такъв (д)ефекта? Знаааааам че марката не е от най качествените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето от един друг форум:
"Аз имах същия педал и имах същия проблем като теб. Батерията беше свежа и фина. Взехте **** s с него и го включих в променливотоков адаптер. Престо! проблемът е решен и работи по предназначение. Включете го в променливотоков адаптер и вижте дали го поправя.
Надявам се това да помогне."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо че нищо не се разбира, второ какво общо има променливотоков адаптер като ефекта работи с 9vDC, трето няма вариант при който с батерия (нова) да е по-зле. Вярно, ще държи 30-40 мин., но...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... нямам такъв ефект и срещнах това случайно. Ако не помогне... здраве. (вгледах се- променливотоковия адаптер и мен ме съмнява)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Променливо токовият адаптер ще повреди ефекта.

Няма да е кой знае каква загуба. На мен Бос ДД ми е горял от кофти адаптер... всичко се преживява.

Това е ниско бюджетен ефект, който яде тона. Пишат, че бил много добър за 40 долара( 60 лв).

Добър, добър, колко да е добър, като яде тона? 

Препоръката ми е да се мине към по-горно ниво дилей.

Примерно Бос или Електро Хармоникс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време бях купил един подобен Бери ефект, ей тъй за спорта и понеже беше супер евтин. Нещо 6-в1 беше, дилей, хорус, фленджър, ривърб... Ужасна работа, на изхода оставаше половината китарен тон (включен или не). Ако и този е същия... горещо НЕ ГО препоръчвам на никой. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преминавам на вградените ефекти на усилвателия и съм го ехееее. А тоя не знам какво да го правя. Имам и питане за един драйв, но в отделна тема. Благодаря все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.