Jump to content
Българският форум за музиканти

gre6nik

Ремонт на класическа китара в Бургас и регион

Recommended Posts

Здравейте,

Скоро се сдобих с една стара класическа китара Ибанез която има малък дефект. Търся майстор от Бургас или региона който да я пипне малко. По конкретно - липсва и парче (около 2 см.) от пластмасовия кант на ръба на задната дъска и царгата. Снимки ще приложа като се логна от телефона.

Прегледах представилите се лютиери, но не видях такъв дислоциран в Бургас, за това пускам тази тема.

Поздрави

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By prodanoff
      Знам че имам точно 1% шанс да намеря хора, точно за такъв идиотски проект, но защо пък да не  . 
      Без бъзик, ако някой иска да направим наистина много луд проект, който би ви изкарал изцяло от зоната на комфорт, може да ми пише тук или във фейсбук. На 27 години съм от град Бургас и не съм свирил на барабани от 4-5 години.
      В началото може да започнем с аранжименти и студийни записи, тъй като разполагам със звукозаписно студио в центъра на града и снимачна техника, а по-нататък и клубни участия (ако не ни прибият някъде до тогава).
      Издирва се певица/певец, китара, бас китара и евентуално клавирист.

Меди, Галин, Преслава, Емануела, Галена, Анелия, Азис и др.

• By Enchant
      Една акустична авторска пиеска, със странното име Анелим, записана като част от наскорошен лайвстрийм. Все още е в доста суров вид, но тепърва ще поработвам върху нея:

• By Enchant
      Eдин домашному реализиран кавър на композицията " Mood for a Day " от албума Fragile на Yes.

• By ciriljhonson
      Здравейте!
      Има ли в България човек/сервиз, който може да диагностицира, ремонтира и реставрира електронни клавишни инструменти?
      Става въпрос за един Crumar Organaizer T2. Хубав ретро инструмент, особенно за любителите на органите.
      Всяка информация ще ми бъде от полза.
      Благодаря!
    • By Member99
      Здравейте,
      Бихте ли могли да ми препоръчате добър "майсто" в ремонта на грамофони за град София?
      Преди няколко дни си купих грамофон Telefunken w248 HiFi и автоматичното му преместване на рамото не работи. Просто леко тръгва да захожда към плочата при стартиране и после спира. Същото е и при връщане за изключване. В единственото клипче, което намерих, в ютуб, за този модел грамофон, всичко се случваше напълно автоматично.
      Трябва да споделя, че съм абсолютно нов в темата с грамофони, усилватели и т.н. и това ще ми е първи грамофон. Когато ми демонстрираха машината всично си изглеждаше наред, свиреше доста добре и това не ми направи впечатление, а като се изключи един дефект по капака, тя изглежда като нова.
      Ще съм благодарен за мнения!

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.