Jump to content
Българският форум за музиканти

Jamiroquai-virtual Insanity


Recommended Posts

;)

 

Айде искаме да чуем, не ни измъчвайте в очакване :bravo:

 

П.С. Принципно и аз по едно време се чудех дали да не запиша един глас отгоре, ама оригиналната тоналност на това парче не ми е удобна за пеене ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:)

Парчео най после си има и глас -JD Fortune.

 

Virtual Insanity With VladoM & JDFortune

 

ПП.

Миксът и синхронизацията между гласът и музиката ги правих аз и имат някои забележки, но толкоз мога, кво да се прави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

B)

Чакам живо изпълнение :Р

 

Доста добре се е получило, уловили сте фънки звученето :)

Ето какво става, като се съберат творчески фенове, ама не му зимайте хляба де :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

и според мен барабаните го правят да звучи миди.

инъче всички реални инструмнти и гласа ме радват :happy:

 

едит: забравих да кажа че и така както е ми звучи много добре!

Редактирано от rocker_vn
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква ти е била целта-да се доближите до песента или да стане кавър.

На първо четене става ясно че на припева вокала просто и ясно потъва и не се чува.

Песента има ясна нужда или да се транспонира или да се направи друго канто щото иначе както кава един герой"губи се емоционалната натовареност" на припева :thumbs_up:

И тъй катоново канто ми звучи прекалено смело и имаики предвид че става въпрос за миди просто промени малко тоналността на парчето в изпеваема от певеца и мисля, че ще стане много по-успешно.

На въпроса за хармонията и барабаните не обръщаме внимание щот те са на по заден план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

само пеенето смея да коментирам: като фенка на потребителя J D Fortune настоявам да си научи текста както трябва и отново да изпее парчето :cheers:

 

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само пеенето смея да коментирам: като фенка на потребителя J D Fortune настоявам да си научи текста както трябва и отново да изпее парчето :metalist:

 

:)

 

:recourse::rolleyes:

 

Наживо бих пробвал да го пея както си трябва, а не да произнасям всичко прекалено ясно ;) Ама това само ако се съберем и пробваме да джемнем нещо. ronia , не бягай по тъч-линията, и ти си в кюпа! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.