Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
solist

Варна. Търся музиканти за поп-рок група - авторска музика

Recommended Posts

Търся колеги над 55 , а може и по-млади. Идеята е - да се прави авторска музика. Кавъри - само като извънаредни изключения. Кавърите не носят щастие  :) Аз се заемам с пеенето. 

Но който иска да пее - ще има тази възможност. Естествено, който влиза в този сайт знае- че без вдъхновение и силна любов към музиката- нещата не се получават. Материалното го няма (за жалост)  А ако го има - е толкова мижаво - че не си струва да говорим по въпроса. Но тъй-като не можеш да спечелиш от тотото без попълване на тото-фиша - Казвам: Попълни този фиш - сега!!! :)  Ако не сте от Варна ще ви е адски трудно- опитвал съм - трудно е дори и да се даде надежда. Добре е да сте от Варна или от много близо до този град - за да нямате баналните проблеми с пътуванията.

• Like 1

Моля - пишете на лични, за да не претоварваме сайта :)

В момента сме двама - аз вокал и ритъм китара и клавирист

Търсим солокитарист, барабанист и басист. Пишете на лични, моля.

За Варна. 

Търсенето продължава :)  Предпочитам стари кучета - над 55 години. В момента сме ритъм китара и вокал (аз ) и басист (Анатоли) - навити и сериозни. Ще правим авторска музика. Имаме поне 50 песни комплектовани с текст и музика. Търсим ентусиасти които да държат на думата си (!) - барабанист и солокитарист. Клавирист може - но аз лично предпочитам само китарния звук Барабаниста може да е "чичко" Фил - ако желае. Фил - загубил съм ти телефона. За Варна е търсенето. Цел - участия в рок-клубовете - тези клубове в които предпочитат авторска музика. Кавъри - ще правим в изключително редки случаи. Практически - отхвърляме правенето на кавъри! 

Edited by solist