Jump to content
Българският форум за музиканти

soulless

Група POLYGON търси китарист (Пловдив)

Recommended Posts

Здравейте,

група Polygon от Пловдив си търси китарист! Силът е Death Metal a групата е активна и с богат репертоар от собствени парчета. Имаме издаден един албум и предстои запис на втори. За повече информация на телефон 0889 708 009 или на ЛС.

• Like 1

Успех

Sent from my iPhone using Tapatalk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By VennieAlr
      Китарист съм от 11 години (на 17 съм lol ) , оборудван съм и търся heavy/metalcore група в София.
      Нещо от сорта на killswitch, BFMV, Trivium 
      Ето и един от кавърите ми като портфолио :Д 

• By sac
      Здравейте приятели.
      В група " Сакрисал " търсим вокалист .Композираме и свирим песни, които са в стил Thrash Death Metal. Вокалист ще е подходящ всеки човек с тежък глас, громък глас, дрезгащ глас и т.н. странни гласове. Не са подходящи кресливи или пищящи вокали.
      Няма ограничение за възраст (най-важното!) нито за пол или цвят на очите (хъ-хъ-хъ)! Имате ли желанието, имате ли хъса да се занимавате с тежка и не толкова популярна музика сте добре дошли!
      Независимо дали харесвате само Thrash Metal-а или само Death Metal-а пак сте добре дошли!
      Това, което имаме като минимални изисквания, за да се съберем и да си направим репетиция с вас е следното:
      – Трябва да знаете и да можете да рецитирате един текст на български език (по ваш избор: „Империята на новия ред“ или „Мъртви земи“);
      – Трябва да знаете и да можете да рецитирате един от текстовете на английски език(също по ваш избор: „Steel Man“, „Last Hope” или „Spiritus”);
      – Трябва да сте си разучили съответните песни, които искате да си забием (и знаете текстовете, разбира се). Въобще не е задължително да знаете песните гладко, просто да сте запознати!
      Песните и текстовете, които може да си разучите и репетирате спокойно са пуснати в Youtube.com и в описанието към клиповете са публикувани и текстовете на песните:
      – Last Hope;
       -Last Hope - lyric video
      – Spiritus;
      – Dead Land („Мъртви земи“);
      – Steel Man;
      – The Empire of the New Order („Империята на новия ред“).

Също ще подчертаем, че прослушването НЕ Е конкурс, нито е на конкурсни начала. Просто ще се чуем, ще си уговорим удобен за всички ни ден, ще се съберем в репетиционната и действаме.
      ВАЖНО: както подчертахме по-горе търсим всякакви странни вокали с различни умения, които да са подходящи за тежка метъл музика. НЕ ТЪРСИМ заместител на бившия ни вокалист Димитър Маринов. Така, че не е нужно да се съобразявате, да го копирате или да го имитирате – просто бъдете себе си!
    • By UDOO
      Търсят се Барабанист, Соло китарист и басист за мелодична рок-метъл банда в София. Тези които свирят едновременно на трите инструмента са с предимство :). За повече инфо ме търсете във Фейса  Milen Filipov  със сива китара на профилната.
    • By Anomis
      Здравейте! Имам огромното желание да споделя любовта си към английската гръндж/пънк/поп банда Wolf Alice с млади, артистични и смели хора! Разполагаме с вокал, 1 китара, бас и барабанист. Нужна ни е още една китара. В групата сме се събрали само млади хора, затова очакваме човек под 27г.
      Можете директно да се свържете с мен тук: https://www.facebook.com/an0mi

• By mitrack
      Здравейте, търсим китарист или китаристка за авторски проект. Към момента сме бас, барабани, клавири, китара/пиано/ перкусии/ вокал. Материалът е готов за репетиции. Свири се само наша авторска музика. Период за ангажимент - до началото на лятото - ако имате ангажименти за сезона и те са по-добри от нашите условия :) Цел - сериозни репетиции в професионална репетиционна във Варна за около 2 до 3 месеца и поне около 3-4 месеца седмично по 1 платен концерт между 40 и 90 мин. Можем да поемем ангажимент към инструменталисти от Добрич, Шумен или разумно разстояние от Варна. Възраст - бъдещето е на младите, но при наличие на сериозни възможности нямаме против и повече цифри в ЕГН-то. Възможност за бек-вокал е предимство.  Стил - мелодичен рок. Текстовете са на български и английски езици. Осигурена логистика и условия за работа. Ако има непълнолетни желаещи - задължителен предварителен разговор с родител. Повече на newband@abv.bg  -  Митко

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.