Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, басист на 38 години съм. Търся xopa за банда да свири на живо. Свири ми се класически рок, блус, реге, кавъри или инструментален. Обаче за мен не е толкова важен стила, колкото забавление. Който проявява интерес нека да ме се обади на този телефон: 0876756585 (Лукас) или емейл: elgatohiba@gmail.com. Ще се радвам да обсъдим идеи :))
Поздрави!

Здравейте,група EagleHeart BG от София,си търси басист.В момента има поети участия и работим с наети музиканти,но си търсим човек за постоянно.Групата свири класически рок кавъри от 80те и 90те.Свирим за забавление и нямаме за цел да ставаме звезди.Имаме ангажименти по клубове и мото-събори.Търсим човек който може и има желание да свири тази музика.С възможност за пътуване.За повече подробности на 0879944265.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By UDOO
      Търсят се Барабанист, Соло китарист и басист за мелодична рок-метъл банда в София. Тези които свирят едновременно на трите инструмента са с предимство :). За повече инфо ме търсете във Фейса  Milen Filipov  със сива китара на профилната.
    • By VennieAlr
      Ние сме двама китариста на по 16 години ,които търсят група.Търсим барабанист,басист и вокал.Идеята е да започнем с репертоар от кавъри и след това да започваме авторска музика.Свирим предимно Metallica,Slayer,Pantera и подобни.
      Ако имате интерес звъннете 0894574920 -Вени 

• By Joaoto
      Издирва се басист за фънки реге проект. Търсеният трябва да може сам да си измисля партиите, да усеща слабото време и да може да отговаря на постоянните предизвикателства, които ще му се явяват по време на музициране. Всички в групата сме над 35-те, но не е проблем към нас да се присъедини и по-млад човек, стига да е достатъчно кадърен и отворен за работа в съответния стил, който искаме да свирим. Освен басисти, могат да се пробват и басистки :) 
      Музикални влияния: Bob Marley, Sublime, Jason Mraz, Primus, Rebelution, SOJA и още много други!
      Всички в проекта сме хора с дългогодишен опит на сцена и студио!
      Ако проявявате интерес, моля свържете се с мен на телефон 0893 944 205
    • By Krisko_K
      Търсят се басист и барабанист за метъл група! 
      Изисквания:
      Дабсте от Шумен (или да имат възможност да идват за практис) 
      Между 15 и 19 годишни
      Да имат собствени инструмент
      И да са свестни пичове, естествено ;) 

• By solist
      Основахме групата заедно със солокитариста - имаме напълно оборудвана репетиционна (басиста само ще си носи  бас китарата.  Имаме  комплект барабани (барабаниста няма да носи нищо). Двамата ни  досегашни колеги - басиста и барабаниста ще заминат скоро в посока чужбина.  Така че - позициите за бас-китарист и барабанист са свободни.  Идеята е да се окомплектова репертоар за трибют на Бийтълс - а паралелно да се работи и по авторски песни. В зрялата възраст сме, не сме първа младост. Няма ограничения за възраст - най-важно е желанието за музициране.. Около 2 пъти седмично се репетира. Свирим за удоволствие. Не търсим виртуози или професионалисти. Търсим съмишленици и приятелство. Засега чудеса няма да правим  Свирене за кеф - и това е. Каквото стане. за повече информация ме търсете на телефон 0892 983 613 - Димитър (вокал и ритъм китара)

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.