Jump to content
Българският форум за музиканти

Vasq

Търся си синтезатор Yamaha

Recommended Posts

Здравейте, търся си синтезатор Yamaha, някакви предложения за хубав сайт, откъдето мога да си взема или ако някой предлага да отговори, благодаря предварително! 

Yamaha има в musicworld.bg, втора ръка можеш да намериш в bazar.muzikant.org или в другите сайтове за обяви. В нашия базар, ако не ти харесва каквото има, можеш да си пуснеш обява, че търсиш и който има нещо ще се свърже с теб. Във форума търговията не е позволена.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By MilenApostolov
      Здравейте хора! Имам бърз въпрос. Пробвах доста марки ДП и се спрях на Kawai. Проблема е, че съм ограничен от финанси и пространство и много се чудих между пианата CL 36 и CN27? Завършил съм музикална академия (ТКДФ) и до сега съм си свирил на акустично пиано, но не съм пианист, а по скоро Intermediate както се казва. Пианото може би ще го ползвам предимно на слушалки така, че не ме интересуват екстри като гласове, колони и тн. Трябва ми за да си поддържам техниката. Знам, че едното пиано има RH а другото (по-скъпото) RHIII. Дали разликата е само в един допълнителен сензор или нещата отиват много по-дълбоко като разлики. Цената, която съм отделил е около 2000лв. като 2400 е постижимо, ноо силно непрепоръчително. Относно музиката, която ще свиря - нищо свръх комплицирано.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.