Jump to content
Българският форум за музиканти

търся уроци по барабани във Варна


Recommended Posts

Късметлия си, че търсиш уроци във Варна. Горещо ти препоръчвам Николай Тончев. Има многогодишен опит, преподава на ВСЯКАКВО ниво, независимо дали имаш нотна грамотност или не, той ще те научи, стига да имаш желание. Барабанистите на доста известни БГ групи са се учили при него, работата в школата е абсолютно професионална. Самата школа се намира в кв. "Победа". Ако си заинтересован ми пиши на ЛС. Ако искаш ела, виж, чуй, поговори си с учителя(добре си дошъл по всяко време) и ако прецениш, че имаш желание за работа слушай го и се радвай на резултатите :D Учителят не е случаен, определено учениците, които е подготвял са доказателство. Ако имаш интерес ми пиши на ЛС и ела да се убедиш сам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на колко години си? Питам,защото ми е интересно - момиче на барабани.Водя статистика дали се увеличаваме момичетата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е офф :rocker: Мисля че няма нищо лошо повече хора да разберат какво злато е тоя човек :bravo: Инъче съм добре, благодаря и покрай хубавия форум понапълнихме школата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Дом. тел.: 60 85 62 - Николай Тончев. Обади се на учителя, той ще ти разясни всичко. :) Школата се намира в кв. "Победа". :( Учителят е супер точен, усмихнат и професионалист с много опит. Няма да съжаляваш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

някой знеали дали школата още работи. и ако работи моля пишете :drummer::dance::rulez::coolp::rockon:

 

Учителят е жив и здрав, школата все още се намира в Победа, телефона е актуален :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знеали дали школата още работи. и ако работи моля пишете :drummer::dance::rulez::coolp::rockon:

 

Учителят е жив и здрав, школата все още се намира в Победа, телефона е актуален :):):)

благодаря!:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 6 years later...

Здравейте,

Начинаещ съм и се интересувам от уроци по барабани. Някой има ли информация дали все още се провеждат уроци при горе споменатия учител (Николай Тончев) и по възможност да предоставите начин по който да се свържа с него?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.