Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
snow-withe

търся уроци по барабани във Варна

Recommended Posts

Ако някой дава или знае кой дава уроци по барабани моля нека ми каже.

кажи ми на какво ниво си,че моя човек няма да се занимава с начинаещи,не че е лошо,но няма да има време!!

Късметлия си, че търсиш уроци във Варна. Горещо ти препоръчвам Николай Тончев. Има многогодишен опит, преподава на ВСЯКАКВО ниво, независимо дали имаш нотна грамотност или не, той ще те научи, стига да имаш желание. Барабанистите на доста известни БГ групи са се учили при него, работата в школата е абсолютно професионална. Самата школа се намира в кв. "Победа". Ако си заинтересован ми пиши на ЛС. Ако искаш ела, виж, чуй, поговори си с учителя(добре си дошъл по всяко време) и ако прецениш, че имаш желание за работа слушай го и се радвай на резултатите :D Учителят не е случаен, определено учениците, които е подготвял са доказателство. Ако имаш интерес ми пиши на ЛС и ела да се убедиш сам :)

Благодаря за информацията,би ли ми казал какво е ЛС.

Аз съм момиче и съм начинаеща. :offtopic-001:

Edited by snow-withe

А на колко години си? Питам,защото ми е интересно - момиче на барабани.Водя статистика дали се увеличаваме момичетата...

Снежанке, само при бате Николай!!!

Маринчо? какво правиш моето момче :curse: (прощавай за оффа)

Не е офф :rocker: Мисля че няма нищо лошо повече хора да разберат какво злато е тоя човек :bravo: Инъче съм добре, благодаря и покрай хубавия форум понапълнихме школата :D

А някой може ли да ми даде малко повече информация за школата по барабани вав Варна. Точен адрес и така нататък.

Предварително ви благодаря! :)

Дом. тел.: 60 85 62 - Николай Тончев. Обади се на учителя, той ще ти разясни всичко. :) Школата се намира в кв. "Победа". :( Учителят е супер точен, усмихнат и професионалист с много опит. Няма да съжаляваш. :)

някой знеали дали школата още работи. и ако работи моля пишете :drummer::dance::rulez::coolp::rockon:

някой знеали дали школата още работи. и ако работи моля пишете :drummer::dance::rulez::coolp::rockon:

Учителят е жив и здрав, школата все още се намира в Победа, телефона е актуален :):):)

Учителят е жив и здрав, школата все още се намира в Победа, телефона е актуален :):):)

благодаря!:D

Школата още съществува ли? Никога не съм свирил, но имам огромното желание да се науча. На 15 съм :)

Здравейте,

Начинаещ съм и се интересувам от уроци по барабани. Някой има ли информация дали все още се провеждат уроци при горе споменатия учител (Николай Тончев) и по възможност да предоставите начин по който да се свържа с него?

Благодаря предварително!