Jump to content
Българският форум за музиканти

bor_tri

Китарист събира група за записи - София

Recommended Posts

Добро утро/ден/вечер! Аз съм китарист на 22 години от София и търся музиканти за запис на албум и, живот и здраве, промотирането му. Албумът е тежко повлиян от творчеството на Pink Floyd, като има и частица от мен, разбира се. Идеалните кандидати са добри и технични изпълнители, амбициозни, скромни и е за предпочитане да си знаят сухата теория, но мога и да си затворя очите за това, песните не са нищо много сложно на този етап. Долу са изброени нужните позициии и ще оставя две от парчетата.

Позиции:
Барабанист - свободна
Басист (бас китара) - свободна
Клавирист - свободна
Пианист/органист - свободна
Вокалист - свободна

BONUS ROUND: Търси се и саксофонист за едно от парчетата, но не виждам смисъл от постоянен такъв, предвид факта, че има около 1 минута саксофон в албума. 

Линкове към песните:
https://soundcloud.com/boris-trifonov-247506014/the-price
https://soundcloud.com/boris-trifonov-247506014/ode-to-lost-souls

Контакт: boris.trifonov.music@gmail.com

Линковете не работят.

Преди 3 часа, thedirt1 написа:

Линковете не работят.

Извинявам се за грешката, би трябвало вече да са окей.

Допълнение: Става дума не само да се запише албума, но и да продължим да творим и свирим заедно и занапред.

Парчетата са много добри!
Желая успех в търсенето на правилните хора, а ако случайно не ви достигне басист, може да се свържете с мен.

Up! Все още се търсят басист и барабанист.

Барабанист с комплект барабани "Tama" "Zildjian ZBT ",  ако имате готовност пишете. Да попитам възраста има ли значение, защото съм на 50.

Привет!  От Варна съм ,но в условията на тая карантина това не е от особено занячение . Мога да ти запиша траковете на баса ако искаш. Имам си студио в мазата. И достатъчно време имам сега. Песните ми харесват. Пиши ако представлява интерес за теб. Поздрави!

На 6.04.2020 г. at 15:45, Get off написа:

Привет!  От Варна съм ,но в условията на тая карантина това не е от особено занячение . Мога да ти запиша траковете на баса ако искаш. Имам си студио в мазата. И достатъчно време имам сега. Песните ми харесват. Пиши ако представлява интерес за теб. Поздрави!

Здравей! Става дума не само за записи, но и за живи участия и бъдещо творчество (това последното забравих да го напиша в обявата). Благодаря все пак, че се отзоваваш!