Jump to content
Българският форум за музиканти

_Boyko_

Търсят се музиканти за гаражен рок

Recommended Posts

Търсят се музиканти за гаражен рок / прото пънк. София. Предпочитам хора над 30г.

Идеята е да се свири за кеф. Ясно е, че изпуснахме годините да станем рок звезди хаха.

Нямам кой знае какви претенции нито за своите музикални умения, нито за вашите. За себе си знам, че съм адски далече от виртуоз на китарата, но имам идеи за импровизация и държа ритъм. Не, нямам опит в свирене на сцена, не горя от желание за изяви. Просто искам да свиря музиката която обичам с приятели, на по бира, две, три, хаха.

Аз лично свиря ритъм китара или мога да съм вокал. Едно от двете. Свиря и на бас, с перце. Мога да свиря веднъж в седмицата, в репетиционна. Който идва на репетиция, да знае че се събираме мъже, пием, говорим простотии, с две думи правим си коч парти хаха

Ако някой се навие, искам да пробваме да изкараме винтидж звук като The Stooges, The Sonics, MC5 - суров, изкривен, fuzzy. Може да го докараме и до стоунър рок/ psychedelic rock/ хеви блус. Според зависи.

Не съм много по кавърите. Предпочитам импровизации. Или ако ще е кавър, да го направим наш, да не се познава почти от оригинала.

Търсете ме на телефон 0878497868, Бойко

• Like 1

човек, откога те чакам 😀 дърто съм и това много ми хареса: " The Stooges, The Sonics, MC5 - суров, изкривен, fuzzy. Може да го докараме и до стоунър рок/ psychedelic rock/ хеви блус"
девойки да пеят приемат ли се? 😳

ако да, пиши тука или тук

@dizzydesmond

Писах ти. Ще е интересно да чуем как би звучал женски вокал в тая схема. Трябва да можеш да се дереш хаха