Jump to content
Българският форум за музиканти

Направи си сам - Pedal Board


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Докато го разглеждах ми хрумна една идиотска идея. Не че съм търсил целенасочено, но все пак от случайни разглеждания не съм срещал такъв. Жаковете да слизат директно вертикално надолу и да минават през педалборда и патч кабелите да са изцяло отдолу (аналогично за захранващите). Съответно в дъската да има само миниатюрен сферичен отвор, където да влиза дупето на жака. Ще стане нереално "чист" и подреден! ;)

Очевидно при вечни промени не е удачен вариант, но пък ако си сръчен не е голям проблем да си направиш няколко за различни конфигурации/комбинации от ефекти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато го разглеждах ми хрумна една идиотска идея. Не че съм търсил целенасочено, но все пак от случайни разглеждания не съм срещал такъв. Жаковете да слизат директно вертикално надолу и да минават през педалборда и патч кабелите да са изцяло отдолу (аналогично за захранващите). Съответно в дъската да има само миниатюрен сферичен отвор, където да влиза дупето на жака. Ще стане нереално "чист" и подреден! [emoji6]
Очевидно при вечни промени не е удачен вариант, но пък ако си сръчен не е голям проблем да си направиш няколко за различни конфигурации/комбинации от ефекти. [emoji4]
И аз си мислех за подобен вариант. Скара от хоризонтални летви, като кабелите влизат надолу между тях. дървото което използвах е много леко, но не е много здраво и щеше да се огъва.


Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си направиш "педалборд" първото нещо след това е да си пуснеш всичките "камиончета" едновременно!
Евала!
Абе не успях да включа всички [emoji38]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива. Brian Wampler постна точно такъв от буута си от последния NAMM. Забравих марката обаче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.