Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Добър ден/Вечер колеги,аз съм Александър и съм на 19 години от Бургас тук съм за да се допитам до всички вас за помощ и съвет

това лято постъпих във операционната със срязан Радиалиус ( Нерв ) Артерия главна и венички във момента се възстановявам но процентите пръстите ми да останат изтръпнали е много висок,а китката ми да се изправи на 100% също е нисък.Попринцип свиря на бас и пиано и във момента е много трудно,поради тези проблеми също имам и проблеми със университета..чудя се какво да направя  и как ? кой край да хвана съществуват ли уреди или  ръкавици за свирене или нещо от сорта..за във момента ходя само на физиотерапии където ме подлагат на ултразвук и т.н.

Никога не бих се отказал от музика, а просто ще се упражнявам и развивам в друга музикална дейност според физиологичните ми и други специфични особености! Ще пея, ще аранжирам и композирам, ще продуцирам или преподавам! Богат избор, поради което няма място за отчаяние и отказване!

• Like 2
  • Thanks 1

На мен куче ми отхапа върха на безименния пръст на лявата ръка, с която съм върху грифа на китарата. За около година и половина се научих да свиря с един пръст по-малко. НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

Преди 20 часа, Александър Георгиев написа:

Преди 6 часа, agrogrind написа:

На мен куче ми отхапа върха на безименния пръст на лявата ръка, с която съм върху грифа на китарата. За около година и половина се научих да свиря с един пръст по-малко. НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

Старая се да не се предавам но при бас китарата е малко по трудно..когато нямаш никакво усещане особено..но благодаря !!! аз имам един малък звяр също които обича много да хапе.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By wiseppman
      В този материал има много истини. И ми направиха впечатление изреченията: "Защо през 70-те и 80-те години и най-добрите музиканти са използвали традиционните усилватели и кабинети? Защото не са имали друга опция! Тогава не е имали истинско HiFi."

• By hegemarth
      Здравейте! От известно време имам нова  Harley Benton Less Paul с активни адаптери. 
      Не свирих близо месец на нея и онзи ден я включвам и се започна едно ужасно пращене на чист канал.
      Не е от кубето, не е от кабели, защото като включа другата ми китара (пасивна), няма проблем.
      Някакви идеи от какво може да е и как вероятно да го оправя?
    • By Anomis
      Здравейте! Имам огромното желание да споделя любовта си към английската гръндж/пънк/поп банда Wolf Alice с млади, артистични и смели хора! Разполагаме с вокал, 2 китари и барабанист. Търсим си басист. Можете директно да се свържете с мен тук: https://www.facebook.com/an0mi

• By androbandro
      Здравейте готини хора.

Казвам се Андрей и съм на 24 години от София. Пея, свиря и композирам в свободното време. Също така и работя. Обичам музиката и купона да се свири на живо. Също така обичам отговорността към нея и детайлите нужни за да се изпипа и направи едно парче да предаде възможно най истински, предвидената емоция. 

Заедно с един много пъргав и ентусиазиран китарист правим авторска музика. 

Жанра най просто казано е стил “Dirty Rock”. Групи за пример - Royal Blood, Des Rocs, Highly Suspect, Kaleo, Jamie N Commons и The Heavy (със сигурност изпускам някои).
      Имаме идеи, (някои от тях записани) които искаме да до-развием. Винаги е хубаво да има принос от всички членове. Single/EP като за начало.

Търсим барабанист(ка) и басист(ка). Да обичат да избухват на сцена. Да се кефят на живота. И да обичат да избухват на сцена (2 пъти за всеки случай :D).

На който му допада – да ми пише. Ето и ФБ - https://www.facebook.com/good.show.37

Предлагам да се съберем на един джем като за начало за да видим как бихме се сработили.

Good vibes!

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.