Jump to content
Българският форум за музиканти

Heterosexual Testosterone Compresor - Cock`n`ball Torture


liquid_death

Recommended Posts

Ето и видео към това кавърче направено от нас(група Аbaddon) на 27.12.2006 в Варна в клуб Зона 51

:rocker:

Enjoy!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, ръзкъртвате ме от секъде!

 

Това кога е било - що не сте се похвалили предварително, та да ви уважа или съм изпуснал хвалбата за събитието?

 

...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми концерта беше на 27.12.2006 във варна в клуб Зона 51, заедно с група Human Puzzle и едни добричлии дето не се сещам как се казват..А ние от групата научихме че ще свирим на този концерт на 27.12......сутринта.......

концерта е бил планиран с група Vile and Evil от шумен, но на сутринта преди концерта ми се обаждат по телефона и ми казват че китариста им си е навехнал ръката и няма да свирят тъй че ако сме искали да свирим ние...... и така без репетиции в близката половин година, се решихме с барабаниста ми да излезем да свирим(той живее в варна а аз в софия поначало, иначе и двама сме от шумен, но съдба) и така....та направихме нещо като 40 минутна репетиция пред малка публика ;) Първите 2 песни бяха с гост басист, а другите басиста седеше само като статист(правеше се че свири, но с изключен бас, защото не знаеше песните - та иначе казано бяхме 2-ма - барабаниста и аз китарист вокал ;) )

та и аз не знаех че ще свиря на тоя концерт, до няколко часа преди него.....за това не съм се похвалил.

бтв, има още едно видео в май спейса ми в категория видеота от тогава :) (втората песен с бас;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам: китарката през какво сте я прекарали? Много благ звучец има.

И още нещо: това на песента на CBT Drop C ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Миии zoom606 - кубе някво randall(ама ако ме питаш трябваше да е директно в пулта(по-добре щеше да е )) - пулт

иначе настройката е drop h, демек 6-та струна е на ла :no:

а другата песен е на ре.

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.