Jump to content
Българският форум за музиканти

Herman's Wolf Band...


Recommended Posts

връщайки се в ученическото си минало , имаше три софииски банди, които свиреха с хъс заради самата музика, правеха страхотни концерти във всемовъзможни дупки ( култовия 113+...) - Херманс Уулф Бенд, Кокаин и Бади Бенд . На третата имаше период около 3 години , когато не съм им пропускал концерт - така като си помисля бяха една от първите рок-джаз банди в България..а като си помисля пак и за друга не се сещам ( може и да бъркам, де..)

ЕЕЕ,хубаво време беше,всички ние бяхме приятели и свирехме заедно (Херманс,Кокаин и Бади),Бокси от Кокаин свири в няколко наши албума,брат му Ото от Бади,свиреше с нас по концерти,доскоро свирех с Наско от Бади по корабите,заедно направихме и една от първите клубни банди-"PowerSteps),az -Иван,Ицо-пианиста на Херманс,Дейзата-Дръмс от Бади и Ото също от Бади. За съжаление почти никой вече не си спомня тези банди,а много от по-младите не са и чували за тях (Ши.ана държава). Здраве да е!

Иване, в някаква грешка си, бако, да не ви знае никой....

Ако под "никой" разбираш едно оселянено поколение, което не знае смисъла на думи като вкус, стил, рокендрол, то си прав и стилистично, и смислово.

Иначе Насо Копчев е един от големите китаристи на България, квото и да си мислите.

 

ей ся ще го пусна в едноименната тема!

 

И ше поровя в линка, Бог да го прости Духи.

Еле па Бокси, Дейзата и Намлиев кой ги не знае уе... И Ото, разбира се!

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Правилно си изтълкувал думите ми,а за Наско съм съгласен,не случайно 4 год. свирих с него и си останахме приятели.

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха с Бокси оня ден цифрирахме едно видео. с една камера но се чува. мисля,че няма да има против да го сийдна като торент.

поздрави го от Иван от Херманс,като го видиш,че не сме се виждали цяла вечност.

Да му предам да се обади освен. Но той и без т'ва преглежда форума отвреме навреме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,Юли от "Кокаин" е записал много здрав албум,пусна ми парчета още миналата година-някой знае ли нещо повече,ще го издава ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,Юли от "Кокаин" е записал много здрав албум,пусна ми парчета още миналата година-някой знае ли нещо повече,ще го издава ли?

Аз ги виждах (Кокаин) в МДстудио в Младост,миналата година,но не знам подробности,освен,че видях в лицето на дръмър-Деян(Дейзата) от Бади бенд и басист не беше Владо-мазола ,а един висок пич,дето все не му знам името,в Дюн ли свиреше...Та от стария Кокаин,май Само Юлиан е останал.Гледах по тв реклама на опера в която пее сега,Атила май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази банда много ме кефи и мен. Аз също имам три албума на касети и изобщо не подозирах че имате седем. аз също бих искал да чуя ако е възможно.

Herman'sWolfBand имат 7 албума.5 , ако трябва да бъда точен ('93,'94,'95,'98,2001) + сборен на 2 отделни диска (2004), 4 от които на сидита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази банда много ме кефи и мен. Аз също имам три албума на касети и изобщо не подозирах че имате седем. аз също бих искал да чуя ако е възможно.

Herman'sWolfBand имат 7 албума.5 , ако трябва да бъда точен ('93,'94,'95,'98,2001) + сборен на 2 отделни диска (2004), 4 от които на сидита.

айде и аз да се включа във фенклуба на Херманс.

и аз имам "само" 3 албума и изобщо не съм и подозирал за наличието на останалите... наистина ако има някаква възможност да се сдобием и с останалите би било наистина много хубаво, защото бяхте една наистина НЕВЕРОЯТНА група (даже скоро си говорехме с един приятел за това как сме ви слушали в Севастопол... ).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът на Бади Бенд

 

Насо Копчев в момента работи в М&Д, а в новите записи на Кокаин пее Мъната, известен от Боксер, където пък на барабани свиреше Бокси, когото сега съм заменил аз. (като в латино сериал) :hysterical:

Редактирано от YtseJam
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наско работи по-скоро в радиото и чат-пат в М&Д , а за Мънчо сега разбирам , той беше и певец на първата ми клубна банда "Пауър степс", много беше яко , цепехме здраво "Цепелин","Пърпъл","Снейк","Юрая" и др. такива.Я кажи в това кафенце как може да се ъплоудват неща , да накачуря и "Херманс".Не видях ни регистрация ,ни ъплоуд.

Редактирано от johniebgood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото напрао ме върна към папа Заппа....

 

Насо Копчев - президент!

 

Абе, няма ли един реюниън да си напраите, трите, петте банди, въобще, да има радост за старческото ухо...? И очо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф , сложна работа...то , голия ентусиазъм си отиде като ланшния сняг и сега всеки се е окопал някъде и се бори с живота.А за мойта банда си е направо невъзможно , Духи , знаеш ,си отиде ,а без него...А бе ,мъти се нещо около Херманс , па да видим . Има ли нещо , ще пиша веднага .За начало , тия дни ще кача цялата дискография в датата , да може всеки желаещ да я тегли , но ще предупредя първо , де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.