Jump to content
Българският форум за музиканти

Herman's Wolf Band...


Recommended Posts

Колкото повече, толкова по-добре.

Благодаря предварително.

 

П.П.

Жалко че няма кой да преиздаде на адекватна медия някои доста стойностни БГ банди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз ги имам само на касетки... Под леглото стоят в една кутия заедно с тези на Allegro.

За жалост май никога не са излизали на диск... сиреч "адекватен" носител.

 

Доколкото знам албумите на H.W.B. са четири... ама може и през годините да съм изпуснал някой!

За жалост лентите на повечето ми касетки от онова време са в приемливо-трагичен вид, заради

кофти касетофони по ученическите купони и постоянно въртене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В магазина на Поли Саунд в базара на НДК има останали копия и от 4-те албума! Отиди да си вземеш - касетки са, но поне знаеш, че не са били въртяни досега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам един техен диск - обади се на ЛС

аз пък търся Напалм - Зиро ту блек - ню йорк метъл банда

 

и човека дето искаше Импулс Гладиатора - да ми се обади

(много неща имам на главата и лесно забравям)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
Колкото повече, толкова по-добре.

Благодаря предварително.

 

П.П.

Жалко че няма кой да преиздаде на адекватна медия някои доста стойностни БГ банди.

Здравей,аз съм басиста на Херманс(ИванНесторов),сори,че чак сега ти видях темата,но от скоро се ровя по-задълбочено в музиканта.Аз както е ясно имам всичко на групата,ако не се лъжа са 7 албума,поне 3 от които са издадени на сиди,може и повече да бяха,не съм ги поглеждал скоро,ако ти е интересно ще проверя вкъщи и ще ти пиша.Няма проблем да ти ги метна,само кажи как.Гледам,че част от албумите са качени в Замунда,ако искаш дръпни ги и какжото остане ще е от мен.

Иван

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази банда много ме кефи и мен. Аз също имам три албума на касети и изобщо не подозирах че имате седем. аз също бих искал да чуя ако е възможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване,ако искаш пусни и линкове,защото доста хора не са ви чували.

За мен тази група е единствената хипария в БГ,Васко кръпката е смешен като текстове и не само (Bonzo,сори) в сравнение с Духи (лека му пръст,не мога да си простя,че се държах тъпо с него,когато го видях за последно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

връщайки се в ученическото си минало , имаше три софииски банди, които свиреха с хъс заради самата музика, правеха страхотни концерти във всемовъзможни дупки ( култовия 113+...) - Херманс Уулф Бенд, Кокаин и Бади Бенд . На третата имаше период около 3 години , когато не съм им пропускал концерт - така като си помисля бяха една от първите рок-джаз банди в България..а като си помисля пак и за друга не се сещам ( може и да бъркам, де..)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е линк към Замунда,където някой е качил няколко албума на "Herman's"Herman'sWolfBand, за всички ,които проявяват интерес,малко хаотично ми се видя,но все е нещо.Бих качил всичко,но нямам идея къде,дайте акъл.

Иван/Херманс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази банда много ме кефи и мен. Аз също имам три албума на касети и изобщо не подозирах че имате седем. аз също бих искал да чуя ако е възможно.

Херманс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

връщайки се в ученическото си минало , имаше три софииски банди, които свиреха с хъс заради самата музика, правеха страхотни концерти във всемовъзможни дупки ( култовия 113+...) - Херманс Уулф Бенд, Кокаин и Бади Бенд . На третата имаше период около 3 години , когато не съм им пропускал концерт - така като си помисля бяха една от първите рок-джаз банди в България..а като си помисля пак и за друга не се сещам ( може и да бъркам, де..)

ЕЕЕ,хубаво време беше,всички ние бяхме приятели и свирехме заедно (Херманс,Кокаин и Бади),Бокси от Кокаин свири в няколко наши албума,брат му Ото от Бади,свиреше с нас по концерти,доскоро свирех с Наско от Бади по корабите,заедно направихме и една от първите клубни банди-"PowerSteps),az -Иван,Ицо-пианиста на Херманс,Дейзата-Дръмс от Бади и Ото също от Бади. За съжаление почти никой вече не си спомня тези банди,а много от по-младите не са и чували за тях (Ши.ана държава). Здраве да е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иване,ако искаш пусни и линкове,защото доста хора не са ви чували.

За мен тази група е единствената хипария в БГ,Васко кръпката е смешен като текстове и не само (Bonzo,сори) в сравнение с Духи (лека му пръст,не мога да си простя,че се държах тъпо с него,когато го видях за последно).

Пуснах линка от замунда,че аз не знам къде да ги кача,за кръпката съм напълно съгласен,а за Духи,кофти,че си отиде толкова млад,но това си беше неговия собствен избор.Лека му пръст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха с Бокси оня ден цифрирахме едно видео. с една камера но се чува. мисля,че няма да има против да го сийдна като торент.

поздрави го от Иван от Херманс,като го видиш,че не сме се виждали цяла вечност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.