Jump to content
Българският форум за музиканти

Adobe Audition/Cool Edit Pro


Mityata

Recommended Posts

Аз сега съм със Аудишън , но не съм разцъквал много за да кажа дали е подобрено нещо.... Но във никакъв случай не е по-тежък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложих я :godbless: определено е по-разцъкана от куул-а. за ефектите...не виждам особени подобрения. харесват ми новоте опции - миксери и така нататък :godbless: ще си запазя и двете програми :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
исползвайте и REWIER функциата когато работите заедно с REASON,

AUDITION я подържа

За какво служи REWIER? аз позвам Rason от скоро и несъм на ясно оше много с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rewire-възможност през една програма за правене на музика да включиш друга и да се възползваш от възможностите и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно работиш с Кюбейз и правиш песен.Исе сещаш че в рийзън има един инструмент,който би звучал добре за песента а няма как да го ползваш в Кюбейз.Затова отваряш Rewire канал в Кюбейз през който включваш рийзън и слагаш врийзън първия инструмент да ти е тоя който ти трябва.Така в Кюбейз използваш Рийзън.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля по друг начин . Рийзъна можеш да го сложиш само на VST , а докато примерно FL Studio не можеш . Затова ако искаш примерно да си наслоиш нещо във фрутито , а не в кубейса - слагаш фрутито на ReWire канал и го отваряш като програма .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече го има на доста места, аз лично тегля няк'ва окълцана 120МВ версия. Не знам какви са новостите, предполагам на сайта на Адоби ги пише. А може и да е заради лесната криминална регистрация на 1.5, ху ноуз... :no:

 

Тази тема е пусната благодарение на и със съдейстието на Никифена. :cheers:

 

 

П.П. Абе от няколко дена не мога да пусна Туинс. Щото сигурно го има и там. Иначе ъп-вам денонощно торенти и то с много добри скорости, тракера работи, но не мога да го браузна... :godbless:

Редактирано от Baby Thomas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Twins-a го има и е 623 mb, обаче е архивиран и е разцепен на 46 файла. Иначе предполагам че е пълната версия :think: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-новото в Adobe Audition 2.0

Low-latency миксиране с неограничен брой тракове

ASIO съвместимост

Audible scrubbing

Аналогов компресор

Записваема автомация на параметри

Нови приспособления за мастеринг

Нови Spectral Frequency Display инструменти

Broader видео формат съвместимост

Оптимизирана работа

Интуитивен потребителски интерфейс

 

Системни изисквания :

Intel® Pentium® III or 4 or Intel Centrino™ (or other SSE-enabled) processor (Pentium 4 or other SSE2-enabled processor required for video)

Microsoft® Windows® XP Professional or Home Edition with Service Pack 2

512MB of RAM (1GB recommended)

700MB of available hard-disk space (5.5GB recommended for installing optional audio clips)

1,024x768 display (1,280x1,024 recommended)

Sound card with DirectSound or ASIO drivers (multitrack ASIO sound card recommended)

CD-ROM drive (DVD-ROM drive recommended for installing optional audio clips)

CD-RW drive for audio CD creation

Speakers or headphones recommended

Internet or phone connection required for product activation and Internet-related services

 

източник :http://www.adobe.com/products/audition/main.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дългогодишно едитване с разни софтуери - за Адоб знам само че са еба си крадците на ресурси. Общо взето съм забелязал, че Куул едит си умря сам като програма.

В адобския му вид не съм се пробвал, но за себе си имам следното правило:

С Адоб - само картинки! (евентуално и предпечат, ама тоя занаят не го знам така че не говоря). В краен случай Афтер ефект за лек композитинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.