Jump to content
Българският форум за музиканти

Adobe Audition/Cool Edit Pro


Mityata

Recommended Posts

Аха. Свалих я и прехвърлих проекта с нея, обаче не е много стабилна и юзър-френдли. Благодаря все пак. Още приемам идеи за плъг-ини за старата версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та така: Трябва ми читав компресор, гейт и ривърб като плъгини за Adobe Audiotion 3.

Мисля че плъгините с които върви въпросната програма са добри ,Нойс гейта превъзхожда редица други подобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

друго което мога да предложа е да пробваш

magix music maker някоя от новите версии

 

аз за последно си качих 14 и там имаше добри нойс гейтове

 

и все пак мисля, че адоб одишъна компресорите и нойс са си супер или поне на мен ми вършат работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти пак. Досега цъках разните ефекти. Очарован съм от мултибанд компресора, ривърба също ще ми свърши работа (за него май се сетих за един плъгин на СОНИ.) Но няма гейт. Не говоря за нойс-гейт, а съвсем обикновен гейт с threshold, attack, release, & gain...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Сори, аз забравих да уточня. В Адобе-то 3.0 версия. Просто ако някой се сети за някой плъгин-гейт (не нойз-гейт) ще му бъда благодарен. Другите неща, които ми трябват ги има във версията и доста добре работят.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак пробвай и маджикса

 

в него има цял рак с такива гейтове и т.н и много лесно се работи с тях

 

поздрави и успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа извинявам се че пускам нова тема ,но така и не намерих отговор на моя въпрос. Направил съм всички настройки и пак като записвам ми ги няма ефектите. Не включвам китарата директно в компа имам устройство и така нямам латенсия. Та ако някой е имал този проблем нека помогне. Мерси предварително :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви драйвъри си, по какъв начин точно записваш, с тейп дека или с някакъв daw software, изполвайки guitar rig като плъгин. Като свириш само има ли си ги ефектите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така така такаа значии имам http://www.behringer.com/EN/Products/UCG102.aspx ето това нещо. А иначе записвам така пускам си Guitar Rig и Audobe Audition записа става но няма ефекти..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си пускаш програмите по-отделно няма как да стане. Пусни си Guitar Rig като vst плъгин към Audobe Audition. На Audobe Audition първите версии нещо много и куцаше VST потдръжката - на новите версии незнам как е. За по-лесно пробвай с Cubase.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Версия 3.0 работи с VST доста добре. Нямам никакви оплаквания. В момента обработвам 45 трака проект и няма кахър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Искам да питам за адоба.... как да го ползвам като лайв саунд аналайзер.С една дума да си генерирам шум и да го замервам след това спрямо помещението.Мисля че има такава опция..Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.