Jump to content
Българският форум за музиканти

rady.apostolov

Певица за прогресив/готик метъл (София)

Recommended Posts

Здравейте, с групата ни Ancoria се оглеждаме за певица - в София. Стилът е прогресив/пауър/готик метъл. Музиката е авторска, с текстове на български език. Има готов репертоар, който да бъде научен, както и още материал за нови песни. 
Сопран/мецосопран, мощен, ясен, пауър глас, но и с умение за динамика и усет към по-нежните части в песните. Вокални влияния - Within Temptation, Elysion, Leave’s Eyes, Epica, Sevi и др. подобни. Не бихме отказали и певица с оперна постановка 1f642.png:) При интерес може да предоставим и записи. За контакт: отговор тук, на тел. 0899172279 или на rady.apostolov@gmail.com 

70181090_928607034172400_1408654633483632640_n.jpg

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By LoraT
      Здравейте, 
      Търся си работа като певица в чужбина. Завършила съм музикалната академия със поп и джаз флейта и имам опит със сцената. За предложения моля пишете на имейл loratbox@gmail.com или във вайбър на 0897791487. 
    • By TONY
      Една тема за малкото заинтересовани, да обменяме музикални предпочитания и вкусове, с най-добрите албуми на месеца.
      Ето, моите  предложения за Януари -
      А. Мелоди - Хард рок 
      1. Michael Schenker Group - Immortal  , това е съчетание от хард и хеви, нарочно го слагам към хард рока, за да не се елиминира с новият Аксепт. Албум на месеца!
      (две от песните, особено ми влезнаха под кожата, естествено слаба няма)
      2. W.E.T. - Retransmission, мелоди скандинавски хард рок, Джеф Сото е вокал и двама китаристи, шведи. 

Б. Всякакъв метъл (без екстремен)
      1. Accept - Too Mean to Die - супер албум, класически метъл! Албум на месеца!
      2. SOEN - Imperial , прогресив, чуйте го
      3. Therion - Leviathan , не се нуждаят от реклама
      4. Crystal Viper - The Cult, тези са от новата вълна на хеви метъла. много ми харесаха
      5. Fireforce - Rage Of War . Много добър траш от Белгия. Водят ги пауър метъл, не са като Сабатон, но тематично песните са за война.

В. Ектремен метъл
      1. YOTH IRIA - As The Flame Withers - тези гърци направо разбиват. Имат много мелодични моменти, имат и много здрави моменти, водят ги демоничен блек.
      Няма значение, албум на месеца!
      2. Grima - Rotten Garden
      3. A̲s̲phyx - N̲ecroceros̲ 

Г. Инструментален албум
      April Rain - Mirror of Ether - руска банда... това не е китарен интрументален албум. има добри китари, но не са водещи. Няма завъртяни сола.
      Просто добра инструментална музика.

Аз споделям, как аз съм чул и "видял" нещата. 
      Вие, споделяте, какво сте харесали от това, което сте чули... естествено, може да съм пропуснал нещо добро.
      Така по-лесно ще може да се състави пул по стилове и за годината.
    • By Vasil Stoyanov
      Пиано барът е Синатра. Търсим опитна певица, която да се включи в нашия екип и след като поотмине ковид истерията бъдем на линия да забавляваме заедно хората. За да няма изненади предварително пояснявам че работата е свързана с известно пътуване, тъй като освен в София има пиано бар Синатра и в Пловдив, Варна и Бургас. За повече информация пишете тук или на мейла ми, който е vasstoyanov@gmail.com 
    • By Jordan98
      Здравейте! Свиря на китара и имам доста идеи за авторска музика. Стилът е Хард Рок тип Guns and Roses, Aerosmith, Def Leppard и т.н. Търсят се всички... Аз съм на 22 и живея в София. 
      https://drive.google.com/file/d/17tH6C9eB6EXX36Li23KDLc3aFfsHc9Lq/view?usp=drivesdk
      https://drive.google.com/file/d/17taQsdsK_6gkv4onUxejNxlvfXsP6rPt/view?usp=drivesdk
      Това са две от песните. Ако някой има интерес, да пише във фейсбук https://m.facebook.com/profile.php?id=100004401642432

• By Queen Obscene
      Здравейте! Търсим китаристка на около 18-23 години за сформиране на изцяло женска хард рок/глем метъл група, град Пловдив. Съвсем в началото сме, но - въпреки това - има заинтересувани мениджъри, промотери и продуценти . Основните ни блияния са Guns N' Roses, Mötley Crüe  и W.A.S.P. Сериозни хора само.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.