Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 5 ... време беше


zanev 70

Recommended Posts

Супер як джем се е заформил - много яка свирня от всички :):recourse:

 

Zanev, съжалявам, че пуснах толкова кратко :) ... и за да позамажа ето малко по длъжка версия :hysterical: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диляне приятелю , заслужаваше си чакането на по дълга версия от теб - много яко се е получило , браво пич - цялостен поглед ,стил и лекота на изпълнението още веднъж браво ...... йеее наистина много яко започна да става ..... брях да не ви се надява човек бре ..... браво на всички , от мен имате един голям :) :) :hysterical::recourse::):recourse: Цеко :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер як джем се е заформил - много яка свирня от всички ;):rocker:

 

Zanev, съжалявам, че пуснах толкова кратко ;) ... и за да позамажа ето малко по длъжка версия ;) .

 

Браво,много,много добро ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво да пущам братче, вие са сцепихте от свирение ,ма те, нали съм си белослетински пустиняк, е те и от мене малко везсмислици :rocker:

 

 

http://media.putfile.com/zanefffffffff

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво да пущам братче, вие са сцепихте от свирение ,ма те, нали съм си белослетински пустиняк, е те и от мене малко везсмислици ;)

 

 

http://media.putfile.com/zanefffffffff

;):rocker:;) юуууубреееее

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво напрайхте Вий ,направо съ съдрахте от свирене. Направо нямям думи ;) ;) ;):rocker:;) ;) ;) ;) ;)

Редактирано от Fashion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Требва си яко цепение и напиняне на гъзарете

 

Поздрав за Занев и победата на ЛЕВСКИ ОТ наща маса

 

:rocker: УДРИ ВУИНО С ДВЕТЕ ЦЕВИ УКЯ МИ Е У ЛИБИЯ ;)

 

А ААААААААА Налбанте сметам удавихме ЧУДОТВОРНИА ГЛИНАР ;)

 

Кольо ти си човека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... няма да се правя на изненадан понеже имам идея някаква какви може да ги свършиш с китарата ама все пак ....

.....Бисер -оле ,оле ,оле ,оле ..... машала ,аферим ,хорошо,very good ,vunderbach,бравос ....... то квото и да каже човек се ще малко дет се вика затова ;) ;) ;):rocker:;) ;) ;) ;) ..... Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):):):):surprise::surprise::surprise::surprise::surprise::wacko::wacko::wacko::wacko::wacko::blink::blink::blink::blink::blink:

.....нямам думи.....бахи якото е станало... много як джем :recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::rocker::punk_guitar::virtuoz::):metalist::headbang:

 

от скоро и аз като колегата явор не мога да свалям от пътфайла,а само мога да слушам-къде може да е проблема?иначе всички ме размазахте :recourse:

Трябва първо да се логнеш и ако не си регистриран да се регистрираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.