Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 5 ... време беше


zanev 70

Recommended Posts

бравооооо :bravo::happy::bravo::happy:

с чиста съвест може да се каже че тоя джем е най -добрия досега. много радва :yahoo:

 

 

:thx: налбантов, благодарим ти 4е ни споделяш кви софтове ползваш и кви настроики. ..

велик си :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bravo: налбантов, благодарим ти 4е ни споделяш кви софтове ползваш и кви настроики. ..

велик си :happy:

:greenangel: Тенкю!

 

За това ги поствам с цел помощ на съгражданите :happy: да се кефят :yahoo:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво да пущам братче, вие са сцепихте от свирение ,ма те, нали съм си белослетински пустиняк, е те и от мене малко везсмислици ;)

 

 

http://media.putfile.com/zanefffffffff

 

"Бисер - типичен белослатински desert-man (пустиняк ;) )!!!" - рекламно мото на настоящата китарна вакханалия. :)

 

Евала,пичове,на всички ви,за якото свирене и атмосфера! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тъй като явно е , че който имаше мерак да участва като гледам вече го е направил - от 3 дена никой не е поствал нищо , то ще си позволя едно обобщаващо мнение ....

.... благодаря на всички които взеха участие в този джем , казвам всички без изключение :recourse: :recourse: :recourse: :recourse: :recourse: . Благодарение на вас този джем стана един от най яките до сега , жалко че не съм в час като брат Роко с правенето на клипове щото бих направил и на този джем клип - заслужава си .... още веднъж браво на всички и за креативноста и за желанието и не на последно място за уменията демонстрирани от всички вас , естествено не всички са на едно ниво , но това не е най важното в джемове като този . Важното е че доказахте че умеете да се забавлявате по един чисто рокаджийски начин и че има някаква светлина в тунела ........ сега остава да направим всичко възможно тя да не е от идващия влак натоварен с поп фолкаджии и всякаква друга '' сволач '' ..... long live rock'n'roll приятели . Цеко :cheers2::drummer::metalist:

Редактирано от zanev 70
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ихааааа .... братя брутална хава сте заформили просто...нямах време да се обърна от работа тоя месец, но виждам, че купонът върви с пълна сила!!! Поздрави на всички бандити взели участие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей какви сте ги свършили бе хораааа?!Бахти как сте изтрещяли... :thumbs_up: Браво евала на всички,много добра свирня!!! :hysterical: То и аз нещо напоследък хич нямам време,но ще се опитам да намеря малко да ударя. :hysterical:Но като слушам к'во стааа...май ще се откажа. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа не .... приятелю don_pepinio , недей така ...... това е на път да се окаже най якия джем досега ... мисля че ще е грехота ако не забиеш нещо както ти си можеш .... естествено същото се отнася и до Telerig пък и до всички които все още се спотайват в тъмното ..... но пък пък в крайна сметка нищо на сила не става дето се вика ..... но аз съм оптимист металисти нйедни такива ..... Цеко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде този път ше се излагаме, щото бекинг трака мучо куул, пък аз нещо му изтресках отгоре набързо, въпреки обявения край и въпреки БАСИ ЗВЕРСКОТО свирене на предходните мьеталурзи. Ю РОЦК :no:!!!!!!!!!!! :)!!!!!!!!!

 

http://media.putfile.com/Z70-Rock-Jam-5

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на Де4о успях да запиша и мойта боза.10х за хелпа бате Дечо(да почерпиш детето) :no: Та ето и от мен нещо скромно,но от сърце http://media.putfile.com/zanev-jam-5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.