Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 5 ... време беше


zanev 70

Recommended Posts

Бисере , приятелю ... а ти така безучастен ли ще седиш ..... не е хубаво шъ знаиш ... и ний сме хора и ний душа носим :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да се включа и аз и врътнах набързо една жичка.

 

:) Набързо ни смая човече :happy::)

велик си :)

 

то след това направо ме е срам да си поствам мои изпълнения, ама тъй или инача вече го записах :)

 

JAM5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички за похвалите,карайте по полека с тях,че се засрамих.Много се радвам че ви харесва,защото обикновенно не свиря такива работи и шред техниката ми доста се занемарила,ама днес един час добре се поразсвирих

 

 

п.п.Ултрамега,много ти е нахавена жичката,супер :) .Също и другите два варианта (на Делян и Бай Танас )кефят много.Нядявам се още много други да се включат,дотук джемът се развива много гот :)

 

п.п2.Занев бекинга ти много гот както винаги,ама вземи и ти удари отгоре му,не се крий,знаем те че можеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора,кажете как да си саваля трака и после къде и как да го кача записано??????само ми го отваря за слушане а няма даулнлоуд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.kvraudio.com/get/2010.html

Тъкмо станах и пробвах този Плъгин супер е!

 

 

http://media.putfile.com/Impro-on-Zannev

Занев :greenball:

 

 

Кооллииоооооооооооооооооооооооооооооооооо :drummer::lol::D:lol::D:rocker::oops::ph34r:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YAVOR_GUITAR колега свалянето би трябвало да е лесно - няколко реда под плеъра с който ти се отваря файла вероятно виждаш едно изрецение което те пота дали искаш да лоудваш тази ''медиа '' - кликваш върху него и след това 20 пъти върху появилото се изречение neht page ако си го спомян правилно и накрая се отваря страница която ти дава да сейваш файла в МП3 формат - само трябва да го наименуваш щото излизат някакви цифри . това долу горе ... а качването става само ако първо се регистрираш като потребител . успех :thumbs_up:

 

 

 

......... Мите - палавнико такъв ... Колю ни усмърти , а ти се решил да ни погребваш : :greenangel: : ....... бах мама му ..... ама кво пък който може го може .... супер ме изкефи приятелю , и ти си от тези на които не трябва да им се дава китара за през целия ден - само по един час иначе лошо става :recourse: :recourse: ..... брях какъв джем се заформя , бре ,бре ,бре ...... Цеко :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise: :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо и я бех решил да пуща нещо и от мене ма Налбантов съвсем ме отказа и наказа :greenangel:

 

Тучниа елен РАЗГЛОБИ :thumbs_up::surprise::surprise::surprise::surprise::surprise:

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо и я бех решил да пуща нещо и от мене ма Налбантов съвсем ме отказа и наказа :thumbs_up:

Айде айде мискин :surprise: ....пусни нящо яко та да удавиш глинения :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов - гений :greenangel::thumbs_up::surprise::surprise:

 

 

ТОСАТА ако се включи ще станат повече "звездни" участия .

Недей да скромничиш ,че то ако е тъй някой от нас трябва да си

намерят някои мост и да се хвърлят от него :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от скоро и аз като колегата явор не мога да свалям от пътфайла,а само мога да слушам-къде може да е проблема?иначе всички ме размазахте :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.