Jump to content
Българският форум за музиканти

Rock Jam 5 ... време беше


zanev 70

Recommended Posts

Здравейте на всички . Ето го и Рок джем нъмба файф .... време беше . Стана малко по твърд ама няма лошо . Системата ви е до болка позната - пускам два варианта единия с интро записано от мен с Ревалвера МК2 а другия само бас и ударни . Бичете сола на воля щото живота е кратък а изкуството вечно почти колкото Стоичков на поста национален треньор ... но това е друга тема . Ето варианта с интро http://media.putfile.com/Rock-Jam-5-with-guitar а ето този без китари http://media.putfile.com/Rock-Jam-5-no-guitar . Желая приятно стъргане . Цеко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Delian-е приятелю много добре си го усетил .... получило се супер ... само дето много кратко бе ... много те моля - направи поне минута и половина ... щото таман да почне развитието и то свършва - все пак ний сме хора със слаби сърца . А иначе добра ръкавица си хвърлил на следващите .... ще бъде забавно . Бравос . Цеко :):hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммм baitanas много интересно е станало френд , по много неочакван начин си интерпретирал джема което си признавам ме изненада доста приятно .... браво пич , така трябва ... е досега добре въври джема , даже много .... всички чакаме следващите . Желая успех . Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

baitanas - е ли ти възможно да го качиш твоето представяне на някакво друго място (примерно путфиле.цом), щото тоя сайт нещо нищо не ми зарежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ultramega приятелю , това е един от очакваните минуси на разделянето на джемовете в отделен дял - много от хората може да пропуснат дадена тема просто щото едва ли всеки има време да обхожда всички теми за новости и ако това се запази като тенденция мисля че това ще се окаже грешен ход освен разбира се за ония които по една или по друга причина не се интересуват от джемовете но кво да се прави ..... в началото идеята ми се струваше добра ама нещо не върви както трябва засега .... карай ...... има и по важни неща в живота . Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, момчета!!! Отскоро имам напръстник, реших да се пробвам.

Иначе като бяха в общия кюп, джемовете наистина вървяха май по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да се включа и аз и врътнах набързо една жичка.Напоследък не ми остава много много време ама бекингтрака много ме изкефи.Съжалявам за отвратителното качество,ама нещо обърках с качеството на мп3то ,а микса го правих приблизително 4 минути.

 

Нежна е ноща

 

Друже Занев ,извинявай за изтъпленията ама нещо изкретенясах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О йееееееее .... Кольо :) :) ;):) :) ;):recourse: :recourse: :recourse: :recourse: :recourse: :recourse: ..... както се вика нямам думи ... баце на тебе не трябва да ти се дава китара през целия ден - става опасно за нас хората със слаби сърца ... най много по два часа на ден ... пуууу кви китаристи раждала нашта татковина - да не и се надяваш ......... аферим , машалла ....... други подобни не се сещам . Цеко :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен си КОКО ,невероятно удоволствие ми доставя свирене то ти ......... ЛУД..... ЛУД ......ЛУД..... :):);):recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::headbang::):);):recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse: .............. ЛУД ЛУД ЛУД ЛУД ЛУД :):);):recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::headbang: МАЛЕ МАЛЕ :recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::recourse::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::wub::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:

Редактирано от tocata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.