Jump to content
Българският форум за музиканти

Светът е за двама


BlueZone

Recommended Posts

Чак сега видях темата,но реших да се включа.Искам да поздравя Боби за страхотния инструментал!Наистина това е най-хубавия вариант на тази песен,който съм слушала!

Иначе записах се набързо,но за жалост не ми беше удобна тоналността и за това съм пооплескала малко.. ;)

http://media.putfile.com/1057107411031090-...074107210841072

Още веднъж-поздравления за прекрасния инструментал! :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

noti4ka - не знам ти какво разбираш под "пооплескване", но аз лично не чувам нищо, което да нарека така :drummer:

 

Брилянтно си се справила според мен. ;)

 

 

Благодарим за старанието :singer:

 

 

 

П.П. Няма да е лошо да се направи някаква кооперация и за дуетен вариант си мисля... :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе,радвам се че ти е допаднало ;)

И да пуснеш пълния вариант на песничката,когато някой запише и глас отгоре

Успех! :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа изпълнението на Нотичка за мен е по-добро от това на Орлин Горанов :punk_guitar: .. в тъча съм....дълбок поклон :cheers2:

Според мен иструменталът и начинът на пеене на Нотичка си пасват съвършенно .....пфф какво да кажа в тоя форум има толкова много таланти, че нямам думи :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ уф,недей така,че ми стана неудобно чак... :surprise:

Много се радвам,че ти е харесало и...просто в такива моменти никога незнам какво точно да кажа(напиша)... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

^ моля ти се недей така,бре човек :icon_shithappens:

Много благодаря за милите думи,наистина незнам какво друго да кажа...

 

ПП:много работа му е майката и това се отнася за всички ни.Но просто щом има желание и постоянство-всичко се получава рано или късно

 

Успех!!! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф модераторите да прощават.....Ето това Още повече доказва колко съм бил впечатлен и разсеян съответно....да не си пусна кирилицата!! :)

Евала Девойко!!! :) а на батко Боби инструментала изобщо.....немам думи...(леко Стинговско ми звучи ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги съм твърдял - много по-добре е да се взаимства от Тото и от Стинг, отколкото от нашите актуални "поп-величия" :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.