Jump to content
Българският форум за музиканти

Търсене по българските магазини...


Rezachka

Recommended Posts

Може би още от заглавието трябва да ни стане ясно, че е загубена кауза. Както с много неща, не само музикални инструменти и техника, положението с наличностите и избора по магазините в България е просто плачевно. Все пак продукти на Boss се предлагат на много места, но, опитвам се да намеря Boss Katana Mini от магазин в България, защото (ако има как) искам да не плащам над 20% от стойността на продукта само за доставка... Някой ако може да предложи къде да потърся, или ако знае къде го има, ще съм благодарен да сподели информация.

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Musicworld имат три съседни модела, питай дали ще зареждат Мини. Могат да ти докарат от Томан.

https://www.musicworld.bg/bg/search?q=Katana&go.x=0&go.y=0&set=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Ще им се обадя и ще попитам. А пък от томан, всеки може да си викне... Те по-евтина доставка ли предлагат, като е през тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако става дума за Musicworld (Динакорд), доставката ще му е безплатна предвид цената на 'мини'-то, а BabyThomas е прав, че може да го докарат от Томан, тъй като аз също съм получавал поръчки от Musicworld, които си бяха направо с етикетите на Томан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и аз не съм, но преди доста пъти съм поръчвал какви ли не щуротии. ;)

Добавяха доставка 10 лева от .ДЕ, което не е голям проблем за почти 200 лева джаджа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Динакорд тия дни си взех поръчка от Томан за 35лв - безплатна е доставката,плаща се авансово,чака се 20 дни,до месец.

Също безплатно като доставка от Томан можеш да поръчаш през магазин MMG,най добре в началото на месеца.

А,ако не се лъжа в Томан имаше фри-шипинг за над 580лв.

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента стандартната доставка на Thomann е 20 EUR до БГ - иначе над 298 EUR ( Около 580лв ) е безплатна. Идва за около 7-10 дни - това е ако си нетърпелив като мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите. Днес докато разглеждах в сайта на muziker, ми излезе оферта за безплатна доставка за неща над 149лв (а иначе е само за над 389лв) и моментално се възползвах. Че даже и доставка в офис на спиди предлагат, с наложен платеж, което ми е най-удобния вариант.

Редактирано от Rezachka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.