Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
xVEGANx

Търся хора, работещи в Antelope Audio (Да си помогнем взаимно)

Recommended Posts

Здравейте. Знаете, че всяка компания в бранша дава отстъпки за закупуване на техника на своите служители. Затова неслучайно търся хора работещи в Antelope Audio с които можем да си помогнем взаимно. Аз разполагам с възможност да пазарувам техника с отстъпка от MOST Computers и имам нещо като почти роднини в DYNACORD, така че и от там имам възможност. Проблема е, че DYNACORD отстъпката на моя човек не е толкова голяма, колкото отстъпката на служителите на Antelope Audio..

Затова, ще се радвам да намеря служители на Antelope Audio :))) Ще съм благодарен на всеки, който може да ми съдейства.

• Confused 2

Posted (edited)

Нaмеренията ми са само за една бройка звуков интерфейс, някой да не си помисли, че търся промишлени количества.

Edited by xVEGANx

Posted (edited)

Няма лошо, но предвид вечното оплакване на почти всички от практиките в политиката и бизнеса, а сега и този пост, цялата работа у нас изглежда доста шуробаджанашки :D.

Edited by Evtim Djerekarov
  • Like 1

Преди 1 час, Evtim Djerekarov написа:

Няма лошо, но предвид вечното оплакване на почти всички от практиките в политиката и бизнеса, а сега и този пост, цялата работа у нас изглежда доста шуробаджанашки :D.

Я разясни, че не схванах..  Нямам лоши намерения. Не съм лош човек. Просто има нещо, което ми трябва и търся начин да го получа :) 

Не си лош човек, друг ти е проблема.

• Like 3

Знам един колега от програмистка група, който до неотдавна работеше там. Не се познаваме лично, но дори и тогава не бих го занимавал с подобни алабалистики.

Ако Antelope са ти над бюджета, то просто се насочи към друго решение.

• Like 4

Искам да си купя Мерцедес, но ми се вижда прекалено скъп. Ходих да говоря с тях, дават ми 10% отстъпка, но това е много малко! Иска ми се поне 50-60%. Чувам, че на служителите давали такава отстъпка, като навършат 10 години в компанията. Някой има ли такъв познат да се възползвам от отстъпката му? В замяна предлагам връзка с роднина в Опел, който може да издейства 12% отстъпка (която мен не ме устройва), както и познат, който предлага алуминиева дограма изгодно. Да сме си полезни, дето се вика?

• Like 1
  • Haha 3

Глей до кво води постенето...

• Haha 2

Много нахално.

Тоя си представя служителите на Antelope BG като някакви изпростели схемаджии, даващи крупни отстъпки под масата на случайници срещу лична изгода.

Тая тема от една страна излага форума, че има такива неадекватни потребители, дето свободно си пишат каквито небивалици им хрумнат, от друга засяга реномето на компания и служители. 

• Like 3

Posted (edited)

Антелоп дискрет бейсик 4 за 500 лв.

Но има условие - За да получиш трябва да дадеш ( ядеш).

Има едно цяло прасе 55 килограма, заклано по указ на Партията! ( прасетата са стотици хиляди, но едно е достатъчно)

Задачата е да се изяде, но без помощ от приятел. И задължително под съпровод на музиката на Карнивор ( групата на Питър Стийл преди Тайп о Негатив).

Готов ли си !!!?

Вземи пример от нашата градоначалничка, която в името на съгражданите си,  е готова да се жертва , хеле пък щом началника и даде благословия.

Аксиомата - За да получиш, трябва да дадеш, е абсолютно валидна и за родовообщиският строй и за феодализма и за капатализма и за соца и за мутро олигархията и за каквото там ще последва.  Теологично, Бог също не ти дава безвъзмездно своята любов. Ти трябва да повярваш в него, без да си го видял и тн. 

141459297770664.jpg?w=470&h=336

Edited by TONY
  • Like 1