Jump to content
Българският форум за музиканти

ddonev

Група (с авторски песни) търси певица

Recommended Posts

Здравейте, 

От известно време се занимаваме с авторски парчета и правим концерти,  които представляват акустични вечери в повечето случаи. Търсим си фронтдама, която има желание да пее парчетата, които след по-малко от година, надяваме се, ще пуснем по радиата в България (за да спечелят класациите). Не сме ангажиращи от гледна точка на репетиции, студенти сме и гледаме да е удобно на всеки член на бандата.

Авторските песни са ни само на български език, както и свирим парчета на известни български банди (главно P.I.F, D2). При интерес, моля, коментирайте тук или ни пишете във форума.

Благодарим!

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By e-dinko
      Здравейте!
      Оглеждам се за хора, които предпочитат да правят автрски неща, пишат лирика (на мен също ми се случва) и имат желание да се веселят в приятелска атмосфера.
      Повлиян съм предимно от алтърнатив, пънк и уейв банди,  но стилово предпочитам да оставя нещата отворени. Все пак изключвам метъл разновидностите.
      Имам известен опит в свиренето с групи, както и акутстични изяви. 
      На 34 години съм,  има къде и на какво да репетирам.
      Можете да пишете тук или във фб: Dinko Dinev

• By DANEV
      Камерно ..
    • By FUB_HS
      Привет! Имам една чуденка от няколко месеца насам, но опитите ми са неуспешни и предпочитам да се допитам до професионалистите, вместо да се въртя в някакъв омагьосан кръг, с риск въпроса ми да се стори изключително глупав.
           Става въпрос за една песен, която има английски вариант, както и испански. 

Ако поставя двете парчета едно под друго и инвертирам едно от тях, общата им част, т..е. инструментала изчезва и остават само вокалите, но смесени.

-invert 
      Та, въпроса ми е, има ли някакъв шанс по тази логика, да извадя вокалите, които получавам и да получа чистият инструментал?  Дойде ми наум, тъй като аз нямах сингбека на дадено парче,а в интернет намерих официалната акапела, поставих я, инвертирах я и си получих официлания иструментал от парчето. Също така съм пробвал и с акапела, получена като извадя инструментала от парчето, а когато поставих инверитраната акапела, която получих, отново ми излезна само инструментала. Пробвах да инвертирам и двете версии и английската и испанската, защото ми мина през ума, че ще има някаква разлика и трябва и двете версии да минат invert,  a двете получени писти с вокали, ги инвертирах от двете парчета наведнъж, но уви.  Играл съм си и с volume и c pan, но постигам почти нулев ефект. Или се усилва английската или испанската, затова смесих двете парчета и инвертирах от тях смесените вокали, които ми излизат, но без успех.
      Силно се надявам да съм се изразил правилно и да сте ме разбрали. Далеч съм от мисълта, че ще измисля нов начин за вадене на backing track-с. Зная, че за тази работа има филтри и т.н. и че се взимат готови сингбеци от студията и има достатъчно кавъри като караоке,но все пак реших да попитам. 

П.С. Извинявам се, ако темата не е за този раздел, но не намерих по-подходящ.
    • By Raphy
      Здравейте,
      От около пет месеца се уча да свиря на китара чрез интернет и използвам доста евтина, а именно Ibanez V50NJP-NT. Та проблемът при мен е, че на места колкото и близо да съм до прагчето се чува бучене (buzz), супер неприятно. Почетох малко и разбрах, че проблемът ми е това, че или струните са много високи, или тръсрод-ът е зле настроен. Четох как стават нещата, но ме е страх да не направя нещо, което не искам, ако ме разбирате  , и после да не свири въобще. Искам да попитам хората от Бургас, знаете ли къде могат да ми направят сет-ъп и на каква цена.
      Благодаря за отделеното внимание
    • By Krasen91
      Здрасти! Аз съм Крис занимавам с музика (продуциране): Електронна,Акустична и тн. Свиря на Китара,пиано и ударни-пея,главно когато се напия хаха. Свирил съм на круизи,също така и в няколко Rock групи в Англия за около 2 години.Искам да направя YouTube Chanel за Acoustic covers.Ще се радвам да направим връзка и да опсъдим идеята ми и подробностите също така. Поздрави

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.