Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Търся диваци съмишленици да направим една пънк група повлияна от звученето на песни като:

- "Search and Destroy" и "Raw Power" на Iggy and the Stooges

- "Nervous Breakdown" и "My War" на Black Flag

- "Sonic Reducer" и "Ain't it Fun" на Dead Boys

- "Keep on Knocking" и "Politicians in my eyes" на Death (пънк групата Дет, не метълите)

- "New Rose" на The Damned

- "Born to Lose" и "I Wanna be loved" на Johnny Thunders and the Heartbreakers

Идеята ми е за суров, гаражен, абразивен китарен звук и бърз, енергичен ритъм. За текстовете - нека са откачени, абсурдни, нихилистични, извратени дори. Може на български, може на английски. Вокалът да е крещящ, емоционален, луд, дори през дисторшън ефект може да минава.

Може и кавърчета и оригинални неща да правим. Важното е да се кефим, на това което правим. Да сме мотивирани, отдадени на музиката, но без болни амбиции - да свирим за себе си най-вече, който не му харесва - д.г.д. Ако това стане, значи и повече може.

Свиря на китара. Имам на какво да свиря като усилвател, ефект, инструмент. Мога и да пея. Свиря по слух само. 

Музиката е изкуство, може да е два акорда, но от сърце. Долу претенциозната снобарщина в музиката. Да живее рокендрола!

На 36г съм. От София. Не ми е проблем да свиря с по млади или по стари, важното е да са пичове.

Търся хора с бунтарски дух и отворено сърце.

На репетиция трезвени, язвени няма да пускам хахах

Пишете ми тук във форума на лични съобщения или направо в темата, както ви е удобно.

Който се навие да се пробва, отиваме в репетиционна, люскаме по няколко бири, свирим, ако се харесаме продължаваме да свирим, ако не - казваме си на място, "копля не стаа" и всеки по живо, по здраво, и така докато не се събере групето.

• Like 1

Може да пишете и на следният имейл:

Totalnekloshare@gmail.com

Това ще е името на групата - Totalne Kloshare, поне съм сигурен, че не е заето това име вече хахах.

Към влиянията пропуснах да добавя MC5 и The Presidents of the USA

Posted (edited)

Аре пънкарииии 

Edited by _Boyko_