Jump to content
Българският форум за музиканти

We Don’t Want Any Treble


Nikifena

Recommended Posts

Типично за басисти! :cheers:

 

 

Ти обаче си фен на фланелките- некфи металиЗти, некфи басисти...абе, момче, не ти е леко на теб!

 

 

 

ИИИИИИ хрумна ми нещо!

ама скоро ще го има в друга тема :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра е!

Преди няколко години в The Bottom Line си бяха направели един проект за фанелка с колаж бас/контрабас отпред и надпис на гърба (цитирам по памет): "Също кокто повечето музиканти, в момента вие следвате бас китариста" :D

 

:cheers::cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Също кокто повечето музиканти, в момента вие следвате бас китариста"  :cheers:

E-хееее :D

това ми напомня за тунингованите москивичи с надпис отзад "извинявай, че те изпреварих" :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E-хееее :)

това ми напомня за тунингованите москивичи с надпис отзад "извинявай, че те изпреварих" ;)

Е айде да не се обиждаме на Москвичи, става ли? ;)

Задницата на моя дванайсетак е повдигана с ресори от ЖУК и вътре таблото е удобно облицовано с булана. На задното стакло е залепена с вакумен тампон ръчичка на пружина, с цветовете на американското знаме, която маха за довиждане на изпреварените жертви.

Готина фланелка. Искам да подаря на един приятел подобна, ама за флейтисти и на нея да пише: "Пич вервай ми, не само гаджето ти духа по три часа на ден" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яка е..много.

Айде да си изфабрикуваме по една :green: вместо да си купуваме от Talkbass..

ps.и надпис музкиант.орг...

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на фанелката ще пише we don't want any GUITAR PLAYER :headbang:

е за тези думи, някои форумци ще те пратят на гилотината :headbang:, това изказване си е направо ерес :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз за мене си ще трябва да измайсторя нещо алтернативно - защото ще излиза че ни ща една часто от мене си. ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.