Jump to content
Българският форум за музиканти

Ивайло Колев - видеоклип на "start With You"


miriyn

Recommended Posts

Най-накрая първият сингъл с видеоклип от Новия албум на Ивайло е готов!

Казва се " Start with you" и можете да го чуете в официалната

Myspace страница на Иво. Ивайло също така си избра и псевдонима,

с който ще се представя като запази собственото си име Ивайло,

написано на английски Evailo. Скоро ще стартира и официалният му сайт:

www.evailo.com

www.myspace.com/evailo

www.myspace.com/erilien

 

LASTERI MUSIC LTDA

 

http://www.lasterimusic.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копеле, много зле - сиреч клип няма. Гримьора и коафьора са поработили, но не достатъчно... И алармата ме дразни, а за гейското излъчване няма да 'почвам, а и с тая гуша...

Редактирано от RockoBG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ММ ТОП 20

 

 

1 Justin Timberlake - What Goes Around

2 All Saints - Chick Fit

3 Nelly Furtado - Say It Right

4 Fergie - Glamorous

5 Cassie - Long Way To Go

6 Mika - Grace Kelly

7 Sophie Ellis Bextor - Catch You

8 Joss Stone - Tell Me Bout It

9 D2 - 6

10 The Game - Wouldn't Get Far

11 Kelis - Lil Star

12 Robbie Williams - She's Madonna

13 Nas - Can't Forget About You

14 Gwen Stefani - The Sweet Escape

15 U2 - Window In The Skies

16 Petia Pavlova - Runaway

17 Kosheen - Overkill

18 Ivailo - Start With You

19 Take That - Patience

20 Korn feat. Amy Lee - Freak On A Leash

 

http://www.mmtv.bg/cgi-bin/e-cms/vis/vis.p...amp;n=&vis=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Метал е телевизияа няма да се плашункате :metalist:

Кво значение има дали е гей или гейша?

 

Като за стила си мисля че много добре..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам, обаче аз не виждам никаква идея нито в парчето, нито в клипа...сори ама не мога да си кривя душата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

miriyn .... моето мнение е че е трябвало по добре да разгледаш форума и по специално раздел авторска музика преди да постваш нещо - тогава вероятно щеше да си по наясно че тук основно се котират авторски но НЕКОМЕРСИАЛНИ парчета и стилистики били те рок джаз поп и т.н. въпреки че няма такова писано правило и това е едно от достойнствата на този форум , и пускайки типичен продукт в стил ММ телевизия или БГ радио естествено е че ще бъдеш сръфан на часа - очакван резултат ако си на неподходящо място в неподходящо време и в случая дори и девойките от клипа няма да ти помогнат дори и да пуснат ръце ..... сигурен съм че ще си намериш форум за твоя случай щото този явно не е много подходящ . Желая успех . Цеко :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля за малко по-обективни отговори.

За незнам кой път казвам, че отговори от типа "не става" не са конструктивни. Не се дръжте като фенове моля ви.

Ако нямате какво да кажете - не го казвайте.

 

Освен това искам да напомня, че раздела е за клипове в които участвате а не на ваши приятели познати и т.н.

 

Занев, няма нищо лошо в комерса. Никъде не е казано, чене трябва да се пускат комерсиални неща. Даже напротив. Това не е ъндърграунд форум :)

Всеки може да пуска каквото си пожелае стига той да го е правил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

musicman колега аз също нямам нищо лично против комерса като изключим че никога не съм бил от така наречената таргет група за която всеки комерс продукт е предназначен .... имам принципно отрицателно мнение към този тип музика но не влагам нищо лично и затова и не съм се включил в конкректното обсъждане на този клип - причината е друга и мисля че си я усетил добре ....... dark не знам защо имено това - каквото и да означава този термин с случая - се котира тук но преди половин година когато разбрах за този форум и го разглеждах около седмица преди официално да се присъединя този факт ми направи най силно впечатление и никога не съм правил опит да си го обяснявам - просто го приех и страшно се изкефих че има поне едно място където не е пълно основно с поп фолк или така наречения нов български поп в стил БГ радио или ММ телевизия - щото навсякъде другаде е пълно само с тях ..... с други думи не мисля че това е нещо лошо а и не мисля че това задължително означава че форума е ъндърграунд профилиран - интересите на повечето хора тук са в стилистики които си имат достатъчно много фенове по света и това че тук се слуша основно чалга в един по глобален план нищо не означава .... и за финал - всичко което съм написал по горе е лично мнение което по никакъв начин не желая да налагам на когото и да било . Това е . Живи и здрави . Цеко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моето мнение:

Клипчето е ок, само дето има доста еднотипни кадри, който поне мен ме дразнят.Не знам, вероятно причината е нисък бюджет....

Второто което не ми хареса е, че няма сюжетна линия.

Третото е , че тия жени не си пуснаха гардите и за миг!!!Ебаси себичните същества, а и на мен ми се пипа така....и ние сме хора...покажете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Чух го само.

Малко ми напомня на Роби Уилямс....

 

малко!? че то дори барабаните са 1 към 1 и целия аранжимент...аз лично не бих нарекъл това парче "авторско" по никой начин :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.