Jump to content
Българският форум за музиканти

nuclera

Пост-"Гръндж" група Nuclera

Recommended Posts

Здравейте, търся хора за формиране на пост-гръндж/алт. група, Nuclera. Това е първия път който пиша обяви тъй че няма други членове и всички възможни позиций са свободни, бас, вокал, барабани и препоричително втора китара. Не исках да изброявам други банди за пример затова в линка долу имам 7 инструментални трака записани за да покажа точно какво имам предвид, а инструментални понеже нямам особенни "певчески" способности, записани са през ефект-процесор и лаптоп тъй че качеството на звука не е особенно високо понеже нямам по-добър хардуер в момента, просто исках да покажа точно идеята си. Това далеч не е всичкия ми готов материал или единствения тип звучене който пиша просто реших че за демо 7 трака са достатъчни да представя идеята си без да става твърде дълго понеже е само инструментал.

Технически няма нищо изискващо тъй, че малък опит или "лоша" техника не са проблем. Освен песните пиша и всички лирики/текстове към тях. Пиша единствено на английски език понеже ми е много по-удобен поетически.

На 20 години съм, живея в Хасково и Пловдив но ако се наложи мога и ще пътувам.
Най-голямата ми мечта е да имам банда тъй че изключително много, много се надявам силно мотивирани и близко мислещи хора да видят това.
Благорадя за отделеното време, при интерес за контакт може да пишете съобщения, messenger-а ми е telleranarchy,телефона ми е 0899139594 и каквото и да е друго или дори само да поговорим няма проблем и отново мерси :)

Up

Up

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By IronWolf
      Здравейте,
      Ние сме от София - ритъм китара(и вокал), соло китара, бас и си търсим барабанист  
      Свирим 80ски траш, спийд, хеви метъл, като става на въпрос за авторска музика и сценични изяви. Имаме си наша оборудвана репетиционна. Възраст - до 25 години.
      Контакти: FB - Натиснете
    • By savov
      Телефон за информация: 0886 732 490
    • By weckl1
      Барабанист със скромни възможности търси рок група, с която заедно да изкарват регулярно скромни хонорари.
      Град - София
      Тел. 0899 36 56 52
    • By ristis
      Здравейте!
      (за първи път пиша подобна обява и ми е супер шантаво)

Сбрали сме се трима юнаци, търсим четвърти. Не за белот, а да свири на барабани

Мястото на свирене - София, в репетиционна в кв. Павлово (към този момент). Всички сме с коли и евентуално можем да осигурим транспорт, в случай на нужда; Ден и час на свирене - само и единствено в Неделя от 19:30h. Един път седмично. През останалото време си тренираме по къщите. Ако понеделник се пада почивен - местим свиренето в понеделник; Възраст - средната ни възраст е около (над и под) 40 години, с всичките последствия от това. Като се започне с музикални вкусове, та се стигне до лични ангажименти. Хубаво е да имаме общо и в ангажиментите, защото това внася някакъв ред с течение на времето. Иначе не следва да имам/е претенции относно години, пол, етнос; Цел - персоналното/личното удоволствие е на първо място. Което, както повечето тук са разбрали, изисква и честност спрямо останалите в групата. Свирим за забавление и разтоварване. Държим в ръцете си микрофон/и, китара/и, бас. И тримата НЕ сме професионални музиканти. Мечтаем в бъдеще да направим представление в някой малък клуб, за приятели, познати и случайно подлъгали се клетници; Какво очакваме - човек, който да има желание да свири с нас, като го демонстрира с постоянство и развитие. Относно опита - естествено би било чудесно да го има. Ако обаче случаят не е такъв, но има музикален слух и разбиране, ще проявим достатъчно търпение, докато научи песните; Какво свирим - кавърчета и авторски. Първите на: Nirvana, Stone Temple Pilots, Royal Blood, Metallica, Pero Defromero, Depeche Mode; The White Stripes; Dire Straits, Faith No More, AC/DC и др. - по една песен от всяка изброена, да не става скучно. В последно време заделяме повече време за авторските (4 броя до момента - с български текст са, защото "амбициите" са ни до Калотина). 0887 222 996, Христо
    • By Vikos112
      Здравейте спешно се търси вокал за траш група и да може да прави чисти вокали. Ние сме от Варна и репетираме в Spirit Of Rock - Младост под уч. Гео Милев. За повече инфо:
      Facebook: https://www.facebook.com/Samurai.Simeonov2000
      тел.: 0894950547

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.