Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте,

Ние сме от София - ритъм китара(и вокал), соло китара, бас и си търсим барабанист :drummer: 
Свирим 80ски траш, спийд, хеви метъл, като става на въпрос за авторска музика и сценични изяви. Имаме си наша оборудвана репетиционна. Възраст - до 25 години.

Контакти: FB - Натиснете

Бъмп

Здравейте,по-точно какво ще свирите?Slayer,Metallica нещо от сорта ли?

На 21.04.2019 г. at 10:28, VennieAlr написа:

Здравейте,по-точно какво ще свирите?Slayer,Metallica нещо от сорта ли?

Да, също като стил на звучене: SkullFist, Enforcer, Destruction, Sodom

На колко години сте горе долу.Аз съм на 16 предимно китарист,но от скоро започнах пак да свиря на барабани.Може да измислим нещо :Д 

Преди 22 часа, VennieAlr написа:

На колко години сте горе долу.Аз съм на 16 предимно китарист,но от скоро започнах пак да свиря на барабани.Може да измислим нещо :Д 

Супер, пиши ми в facebook - www.facebook.com/kriso12345

Иначе като години - около 18 сме средно

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By ian_vertongen
      Здравейте, китарист и бек-вокал съм от Варна.
      Търся банда за рок-алтърнатив кавъри на: Qeens of stone Age, Audioslave, Bush, Hoobastank, Pearl Jam и ред други такива банди от този стил.
      Целта е свирене за удоволствие, разбира се не чак дотам да учим песен на репетиция всеки път. Държа всяка песен да бъде направена на не повече от една репетиция, максимум две. Тези групи не са особено сложни за средно напреднал музикант.
      Ето и едно мое клипче, от което може да видите как се справям с китарата.
      При интерес на лични или по фейсбук: Прес Пенчев.
      Благодаря за интереса.

• By VennieAlr
      Ние сме двама китариста на по 16 години ,които търсят група.Търсим барабанист,басист и вокал.Идеята е да започнем с репертоар от кавъри и след това да започваме авторска музика.Свирим предимно Metallica,Slayer,Pantera и подобни.
      Ако имате интерес звъннете 0894574920 -Вени 

• By Oldschoolbg
      Здравейте,
      Търсим барабанист за съвместни репетиции и разнообразни изяви. Възрастта е без значение,  особени умения не са необходими - важно е желанието и позитивната
      нагласа. Барабани в репетиционните има, но все пак трябва да има собствени чинели. Групата ни се казва Oldschool bg , но по-лесно се намира във Facebook като 
      Andro i Tony ( оказа се че Oldschool е много  популярно име,  излизат над 100 имена ама е късно за промяна за заглавието ). Ето и ink:    https://www.facebook.com/andro.tony.7
      Качени са демо записи, както и клипове, което  спестява описанието на стилови предпочитания и други подробности. Бас и клавир също са добре дошли, тъй като нашите
      са приходящи - предимно за записи. Тел за връзка:  0888 30 88 85 
    • By nuclera
      Здравейте, търся хора за формиране на пост-гръндж/алт. група, Nuclera. Това е първия път който пиша обяви тъй че няма други членове и всички възможни позиций са свободни, бас, вокал, барабани и препоричително втора китара. Не исках да изброявам други банди за пример затова в линка долу имам 7 инструментални трака записани за да покажа точно какво имам предвид, а инструментални понеже нямам особенни "певчески" способности, записани са през ефект-процесор и лаптоп тъй че качеството на звука не е особенно високо понеже нямам по-добър хардуер в момента, просто исках да покажа точно идеята си. Това далеч не е всичкия ми готов материал или единствения тип звучене който пиша просто реших че за демо 7 трака са достатъчни да представя идеята си без да става твърде дълго понеже е само инструментал.   https://soundcloud.com/nucleraband/sets/nuclera-demo   Технически няма нищо изискващо тъй, че малък опит или "лоша" техника не са проблем. Освен песните пиша и всички лирики/текстове към тях. Пиша единствено на английски език понеже ми е много по-удобен поетически.   На 20 години съм, живея в Хасково и Пловдив но ако се наложи мога и ще пътувам. Най-голямата ми мечта е да имам банда тъй че изключително много, много се надявам силно мотивирани и близко мислещи хора да видят това. Благорадя за отделеното време, при интерес за контакт може да пишете съобщения, messenger-а ми е telleranarchy,телефона ми е 0899139594 и каквото и да е друго или дори само да поговорим няма проблем и отново мерси
    • By Krisko_K
      Търсят се басист и барабанист за метъл група! 
      Изисквания:
      Дабсте от Шумен (или да имат възможност да идват за практис) 
      Между 15 и 19 годишни
      Да имат собствени инструмент
      И да са свестни пичове, естествено ;) 

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.