Jump to content
Българският форум за музиканти

Корп ин а кофин - LINE 6 SPIDER IV 120 - търся схема


Recommended Posts

Да се........ таковам в главата. Не се стърпях! Но моята улица през една пресечка продаваха за 50 лева  LINE 6 SPIDER IV 120 - мъртвец в ковчег.

Вече е в къщи и търся схема по която да може да се прозвъни и да се види кое къде ходи и защо.
Накратко, търся принципна схема на LINE 6 SPIDER IV 120 за да се ремонтира, щото не работи в момента.

PS. Де@ба, тежи тоя мъртвец, направо като умрял в ковчег е, за 150 метра ме изпрошна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

http://guitar-gear.ru/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=24469

 

Ако е изгоряло DSP-то, май нямаш шанс, но можеш, да провериш захранванията, като за начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трупа се е вмирисал!

Заминало е нещо от платката на DSP-то, постоянно слага в Mute и Stand-By крайните стъпала. Ще се обходи цялата схема около DSP-то да се види дали не е от нещо друго. Има чип за управление на предните бутони, има 2 кварца, има и други глупости, слушалков амп, "USB" порта, интегрални стабилизатори на напрежение.

Човека който ми го прави е на навътре в нещата, на ти е с цифрова и аналогова техника. Когато го отвори ми звънна и ми каза:
- Ще си направя харакири, ще са самуубеся и изчезна везвъзвратно! - Ширпотреба та дрънка! Каза ми да купя и педала за 50 лева лева. И ако не може да го дигне, ще купя нова DSP платка и го засилвам с 0% печалба на пазара! Вярно, може да ме изкара още 1 година или 5 години, но ми каза че има инжинерни недоразумения и да се оттървавам най-бързо от него. За някой ще е подарак от небето! Line 6 със 2 Celestion високоговорителя за 220 лева. Аз говоря лева ама са евро, 50+50 евро  са 100 евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.