Jump to content
Българският форум за музиканти

Metallica - Disposable Heroes


zanev 70

Recommended Posts

Здравейте на всички . Днес малко стъргах с ReValver MK 2 и реших в крайна сметка да има нещо черно на бяло дето се вика и ето записах интрото от едно от любимите ми парчета на Metallica - Disposable heroes от албума 1986 . Парчето не съм го вадил никога но го помня - уж де - пък и му смъкнах темпото с 5-6 единици щото голямо стъргане бе братче .... както и да е идеята ми беше да запиша нещо подобно с ReValver MK 2 и определено съм доволен от резултата като се има на предвид че въобще не съм си играл да правя саунд проби и т.н. А ето го и парчето http://media.putfile.com/Metallica-Heroes-intro . Ами това е . Да живее ReValver MK 2 новия хеви помощник на хората с домашни студиа .... браво Митак още веднъж евалла .Цеко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер успешно си докарал звука и усещането за оригинала!

Имам леки забележки относно точноста на изсвирване на някои пасажи, но не е болка за умиране :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събуди страсти опреселено с изпъленнието :recourse:

ReValver MK 2 имат готин сайт, на Налбантов са 3 от 5-те демота дету се зареждат веднага :)

чак се зарибих да го пробвам ,много готино си звучи.

 

отивам да чета тутурки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Цеко ;)

Единствената ми забележка по саунда е (слушам на слушалки), че дясната китара е по-силна от лявата и общо взето цялата песен ми идва много "вдясно" ;)

Ако можеш, премести леко дясната китара към средата, мисля, че ще стане по-добре.

Всичко друго е на 6! ;)

Лично мнение. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Много сериозен звук евала :recourse:

Дай инфо какво има по кабела между китарата и Revalvera, че из го пробвах ама сам дале4е от желаните резултати :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ами абсолютно нищо няма по кабела . записа е правен с Ямаха RGX 220 - нойслес кабел на 12 години - аудио карта Audiophile на M-Audio и от там в компа а в компа Кюбейс СХ3 и Ревалвера ... това е . а .. малка подробност е че навсякъде звучат по две бленди едновремено ама то това отдавна е нещо нормално - панорамите са на 100% в ляво и дясно . освен това от важно значение е и че работата в софт процесор дава възможност да направиш две китари с различен звук а с абсолютно еднакво изсвирване което е много важно за постигане на маскимално стегнат резултат .... използвал съм бленди от тези на Митака като съм сменял говорителите ... това е . ако крайния резултат е по различен тръгни по верига и търси слабото място . желая успех . Цеко :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Е, толкова да го обичам това парче! За техниката не мога да се изкажа, защото нищичко не разбирам (още :D ), обаче изпълнението :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.